Digavar recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Digavar?

Digavar to lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jego główną substancją czynną jest aceklofenak. Ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, skutecznie zmniejszając objawy odpowiedzi zapalnej, takie jak obrzęki, ból oraz sztywność stawów. Jest często stosowany w leczeniu chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych.

Kiedy stosować Digavar?

Preparat Digavar jest zalecany do stosowania w przypadku chorób reumatycznych oraz zwyrodnieniowych. Ważne jest, aby nie podawać leku dzieciom i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Kiedy nie stosować Digavar?

Należy unikać stosowania leku Digavar, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Ponadto, leku nie powinno się podawać pacjentom z krwawieniem z przewodu pokarmowego po stosowaniu NLPZ, z czynną lub nawracającą chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy, z zaburzeniami czynności nerek czy wątroby oraz z niewydolnością serca.

Jak dawkować Digavar?

Dawkowanie leku powinno być zgodne z zaleceniami lekarza. Niewłaściwe dawkowanie może prowadzić do niepożądanych efektów. Dorośli powinni przyjmować 100 mg leku 2 razy na dobę, nie przekraczając maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 200 mg. Tabletki można przyjmować z posiłkiem, a następnie popić je dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Podobnie jak inne leki, Digavar może powodować działania niepożądane. Najczęściej obserwowane to: nudności, niestrawność, ból brzucha oraz biegunka. Inne możliwe skutki to: wzdęcia, zaparcia, wymioty, krwawienie z przewodu pokarmowego czy zaostrzenie choroby Leśniowskiego i Crohna.

Gdzie można nabyć Digavar?

Lek Digavar jest dostępny w większości aptek w Polsce. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to lek na receptę i nie jest on refundowany przez NFZ.

Ulotka leku Digavar

Ulotka leku zawiera szczegółowe informacje na temat jego składu, działania, dawkowania oraz możliwych działań niepożądanych. Wskazane jest zapoznanie się z ulotką przed rozpoczęciem stosowania leku. Ulotkę można znaleźć w opakowaniu leku lub na stronie producenta.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Digavar recepta online

 1. Zbigniew Zieliński (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji mimo trudności technicznych. Lekarz był fachowy i starał się wszelkimi możliwymi środkami. Gorąco polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.