Dionelle recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Dionelle jest to doustny preparat antykoncepcyjny, który w swoim składzie zawiera 2 substancje aktywne. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

W składzie leku Dionelle znajdują się substancje aktywne dionogest i etynyloestradiol. Działanie leku polega na hamowaniu owulacji i zmianach w endometrium. W ich efekcie uniemożliwiane jest zagnieżdżenie się zarodka i migracja plemników co zapobiega zajściu w ciążę. Leki antykoncepcyjne w postaci tabletek nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Stosowanie leku

Przyjmowanie leku Dionelle trzeba rozpocząć w pierwszym dniu cyklu. Należy przyjmować codziennie jedną tabletkę o tej samej porze, co jest bardzo ważne z uwagi na działanie leku. Pomijanie dawek może wpłynąć na jego skuteczność. Tabletki należy przyjmować codziennie (po 1 tabletce) przez 21 dni. Po tym czasie należy zrobić 7 dni przerwy. W tym czasie powinno się pojawić krwawienie z odstawienia. Nawet jeśli się nie pojawi lub jeśli będzie trwało, należy po 7 dniach przerwy rozpocząć kolejne opakowanie.

Kiedy nie stosować leku?

Preparatu Dionelle nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy przyjmować leku jeśli u pacjentki występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno-zakrzepowej. Leku nie należy przyjmować jeśli pacjentka cierpi na ciężką chorobę wątroby, jest w ciąży lub podejrzeniu ciąży, jeśli występuje krwawienie z dróg rodnych o nieznanych przyczynach, jeśli pacjentka będzie unieruchomiona po zabiegu. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często są to bóle głowy, ból piersi. Niezbyt często: zapalenie pochwy i sromu, zwiększenie apetytu, obniżenie nastroju, zawroty głowy, migrena, ból brzucha, wymioty, biegunka, trądzik, łysienie, wysypka, świąd, bolesne miesiączkowanie, upławy. Rzadko: zapalenie jajników, zapalenie sutka, zakażenie dróg moczowych, zakażenia grzybicze, opryszczka jamy ustnej, grypa, zapalenie oskrzeli.

Gdzie można kupić lek?

Lek Dionelle jest dostępny w większości aptek. Można go kupić na podstawie recepty, lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Dionelle recepta online

 1. Anna Kowalska (zweryfikowany)

  Pan Doktor bardzo sprawnie i bez problemu wystawił mi dwie recepty na odpowiednie leki. Polecam go z całego serca!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.