Doppelsil Max recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest DoppelSil Max?

DoppelSil Max to lek zawierający syldenafil, substancję czynną dobrze znaną ze swoich właściwości w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Syldenafil pomaga zwiększyć przepływ krwi do prącia, co ułatwia osiągnięcie i utrzymanie wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

Jak działa DoppelSil Max?

DoppelSil Max działa, rozszerzając naczynia krwionośne w prąciu, co umożliwia łatwiejszy przepływ krwi. Dzięki temu mężczyźni mogą osiągnąć i utrzymać wzwód podczas pobudzenia seksualnego. Lek zaczyna działać w ciągu około 30 minut od zażycia

Dawkowanie i sposób użycia

DoppelSil Max dostępny jest w postaci tabletek do rozgryzania i żucia. Zaleca się przyjęcie jednej tabletki około 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie należy przekraczać zalecanej dawki jednej tabletki na dobę. Leku nie należy przyjmować w połączeniu z dużymi ilościami alkoholu lub po spożyciu tłustego posiłku, gdyż może to opóźnić działanie leku.

Możliwe działania niepożądane

Podobnie jak inne leki, DoppelSil Max może powodować działania niepożądane, chociaż nie występują one u każdego. Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, nudności, zawroty głowy i zaczerwienienie twarzy. W przypadku wystąpienia ciężkich reakcji alergicznych, bólu w klatce piersiowej czy przedłużającego się wzwodu, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Przed rozpoczęciem stosowania DoppelSil Max, ważne jest konsultowanie się z lekarzem, aby wykluczyć inne poważne choroby, które mogą być przyczyną zaburzeń erekcji. Leku nie powinny stosować osoby uczulone na syldenafil lub inne składniki leku. Nie jest również przeznaczony dla kobiet oraz osób poniżej 18 roku życia.

Interakcje z innymi lekami

DoppelSil Max może wchodzić w interakcje z innymi lekami, dlatego przed rozpoczęciem leczenia należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach. Nie zaleca się stosowania DoppelSil Max z lekami zawierającymi azotany, riocyguat oraz innymi lekami zawierającymi syldenafil.

Stosowanie z jedzeniem i alkoholem

Obfity posiłek może opóźnić początek działania DoppelSil Max, dlatego zaleca się przyjmowanie leku na pusty żołądek. Nie należy także łączyć leku z sokiem grapefruitowym ani dużymi ilościami alkoholu.

Jak przechowywać DoppelSil Max?

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem.

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Czy DoppelSil Max jest bezpieczny?

Tak, DoppelSil Max jest lekiem bezpiecznym dla większości mężczyzn, jednak przed rozpoczęciem kuracji zaleca się konsultację z lekarzem. Osoby z istniejącymi schorzeniami, takimi jak choroby serca, powinny być szczególnie ostrożne.

Czy mogę przyjmować DoppelSil Max z alkoholem?

Nie zaleca się łączenia DoppelSil Max z dużymi ilościami alkoholu, ponieważ alkohol może wpływać na skuteczność leku i prowadzić do wystąpienia działań niepożądanych.

Czy DoppelSil Max jest dostępny bez recepty?

Tak, DoppelSil Max jest dostępny online bez recepty, jednak zalecamy konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia w celu ustalenia, czy lek jest dla Ciebie odpowiedni.

Czy mogę przyjmować DoppelSil Max, jeśli przyjmuję inne leki?

Niektóre leki mogą wchodzić w interakcję z DoppelSil Max, dlatego przed rozpoczęciem leczenia należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, aby uniknąć potencjalnie szkodliwych interakcji.

Jak przechowywać DoppelSil Max?

DoppelSil Max powinien być przechowywany w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem.

Czy DoppelSil Max działa natychmiast?

DoppelSil Max zazwyczaj zaczyna działać w ciągu 30 minut od zażycia, ale czas ten może się różnić w zależności od organizmu. Działa najlepiej, gdy jest przyjmowany na pusty żołądek.

Podsumowanie

DoppelSil Max to skuteczny lek na zaburzenia erekcji, który może pomóc wielu mężczyznom odzyskać pewność siebie i cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym. Pamiętaj, aby zawsze konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia i stosować się do zaleceń odnośnie dawkowania i sposobu użycia leku.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.