Dorin recepta online

(2 opinie klienta)

Lek Dorin to jednofazowy środek antykoncepcyjny do stosowania doustnego. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku, odpowiadają dwie substancje aktywne dienogest i etynyloestradiol. Lek w czasie działania hamuje owulacje, zmieniają się także właściwości śluzu, co prowadzi do uniemożliwienia zagnieżdżenia zarodka i migracji plemników. Leki antykoncepcyjne w formie doustnej nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Kiedy stosować?

Lek Dorin jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciąże. Lek jest także stosowany w leczeniu trądziku, jeśli antybiotykoterapia nie przynosi efektów.

Dawkowanie leku

Opakowanie zawiera 21 tabletek. Lek należy przyjąć w pierwszym dniu cyklu, i przez 21 przyjmować jedną tabletkę o stałej porze. Należy unikać pomijania dawek. Po 21 dniach należy zrobić 7 dni przerwy. Po ok. 2-3 dniach powinno pojawić się krwawienie z odstawienia. Po 7 dniach przerwy, w kolejny dzień należy rozpocząć kolejne opakowanie. W leczeniu trądziku poprawa przeważnie następuje po 3 miesiącach.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Dorin nie należy stosować jeśli pacjent ma nadwrażliwość na składniki leku. Preparatu nie można stosować jeśli występuje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej. Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych powinno być poprzedzone wywiadem lekarskim i badaniami. Leku nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Najczęściej: wzrost masy ciała, ból głowy, nudności, ból brzucha, ból piersi, zmiany nastroju, zaburzenia miesiączkowania, upławy, drożdżakowe zakażenie pochwy.

Gdzie można kupić lek?

Lek Dorin jest dostępny w większości aptek, jest dostępny tylko na receptę. Należy pamiętać, aby mieć kolejną receptę, tak żeby nie było przerwy w stosowaniu. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Dorin recepta online

 1. Justyna Kaczmarek (zweryfikowany)

  Kontakt był rewelacyjny, a obsługa bardzo miła. Otrzymałam specjalistyczne porady oraz starannie dobrane leki, co bardzo mnie zadowoliło. Polecam tę formę pomocy medycznej!

 2. Julia Nowicka (zweryfikowany)

  Lekarz godny polecenia, bardzo pomocny w rozwiązaniu mojego problemu zdrowotnego. Dziękuję.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.