Duomox recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Jakie są wskazania do stosowania Duomox?

Lek Duomox jest dostępny wyłącznie na receptę. W zależności od rodzaju choroby, wieku oraz wagi pacjenta, lekarz dobiera odpowiednie dawkowanie. Duomox jest przeznaczony do leczenia wielu chorób bakteryjnych, takich jak zapalenie ucha, poszpitalne zapalenie płuc, zapalenie zatok czy ból gardła. Te dolegliwości są wywoływane przez bakterie wrażliwe na substancję czynną tego leku.

Jak prawidłowo stosować Duomox?

Zalecana dawka Duomox dla osoby dorosłej wynosi zazwyczaj 750 mg, przyjmowana dwa lub trzy razy dziennie. U osób o niskiej wadze ciała oraz u dzieci dawka jest dobierana indywidualnie. Ważne jest, aby nie przerywać leczenia, nawet jeśli nastąpi poprawa. Zaleca się kontynuowanie kuracji, która najczęściej trwa od 5 do 7 dni. W razie braku poprawy możliwe jest przedłużenie stosowania leku.

Gdzie nabyć Duomox?

Duomox, jako lek przepisywany na receptę, jest dostępny we wszystkich aptekach. Warto zaznaczyć, że nie podlega on refundacji. W trakcie kuracji antybiotykowej warto również rozważyć stosowanie leków osłonowych.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Duomox?

Duomox nie jest zalecany dla osób uczulonych na penicylinę i jej pochodne, oraz dla tych, którzy mieli reakcje alergiczne po zażyciu amoksycyliny, takie jak żółtaczka czy zaburzenia czynności wątroby. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią również powinny unikać tego leku.

Skutki uboczne stosowania Duomox

Podobnie jak każdy lek, Duomox może powodować skutki uboczne. Do najczęstszych należą reakcje alergiczne, takie jak wysypka, swędzenie czy problemy z oddychaniem. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Czy Duomox jest bezpieczny dla dzieci?

Tak, Duomox jest generalnie bezpieczny dla dzieci, pod warunkiem stosowania zgodnie z zaleceniami lekarza. Jednakże może wywołać pewne skutki uboczne, takie jak biegunka, wymioty czy wysypka. W razie wystąpienia niepokojących symptomów u dziecka, konsultacja z lekarzem jest niezbędna.

Alternatywy dla Duomoxu

Istnieją inne antybiotyki skuteczne w leczeniu zakażeń bakteryjnych, takie jak Amoksycylina z różnymi dodatkami, np. kwasem klawulanowym czy klawulanianem potasu. Wybór odpowiedniego antybiotyku zależy od rodzaju i ciężkości infekcji.

Duomox w leczeniu konkretnych chorób

Duomox jest skuteczny w leczeniu różnych infekcji bakteryjnych. Można go stosować w przypadku bólu gardła, zapalenia ucha, zapalenia płuc, infekcji dróg moczowych czy infekcji skóry. Ważne jest jednak, aby stosować lek zgodnie z zaleceniami lekarza i nie przerywać leczenia przed zakończeniem zaleconej kuracji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Duomox recepta online

 1. Bartosz Kowalczyk (zweryfikowany)

  Nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem recepty. Wszystko przebiega szybko i bezproblemowo, a kontakt z lekarzem jest bardzo profesjonalny. Polecam!

 2. Bartłomiej Adamczyk (zweryfikowany)

  Polecam z całego serca. Pan doktor udzielił mi pełnej informacji na temat mojego stanu zdrowia i przepisał odpowiednie leki. Wizyta online była bardzo wygodna i efektywna.

 3. Kazimierz Kwiatkowski (zweryfikowany)

  Przyjemne zaskoczenie, że usługa działa tak sprawnie i skutecznie. Dziękuję za pomoc i polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.