Ebilfumin recepta online

(8 opinii klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Ebilfumin

Substancją czynną odpowiedzialną za działanie leku Ebilfumin jest oseltamiwir. Jego główną funkcją jest zatrzymywanie namnażania się wirusów grypy typu A i B. Lek hamuje przenikanie wirusa do zdrowych komórek i uniemożliwia jego rozmnażanie w organizmie. Dzięki temu łagodzi objawy grypy takie jak kaszel, wycieki z nosa, zmęczenie, gorączka czy bóle głowy.

Dawkowanie leku Ebilfumin

Lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. Zawsze należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. W przypadku wątpliwości, konsultacja z lekarzem jest niezbędna. Dla dzieci powyżej 13 roku życia i dorosłych, zalecana dawka w leczeniu grypy to 75 mg dwa razy na dobę. Dla zapobiegania grypie zaleca się 75 mg raz na dobę. Dawkowanie dla dzieci w wieku 1-13 lat jest ustalane na podstawie ich masy ciała.

Kiedy nie stosować leku Ebilfumin?

Lek Ebilfumin jest przeciwwskazany dla osób z nadwrażliwością na jakikolwiek składnik leku. W okresie ciąży oraz karmienia piersią, leku nie powinno się przyjmować bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe działania uboczne Ebilfumin

Podobnie jak inne leki, Ebilfumin może powodować działania niepożądane. Najczęściej są to objawy takie jak nudności, bóle głowy, kaszel czy zmęczenie. Czasami mogą wystąpić również zaburzenia rytmu serca czy reakcje alergiczne.

Gdzie można kupić lek Ebilfumin?

Ebilfumin jest dostępny w większości aptek stacjonarnych oraz online. Aby zakupić lek, konieczna jest ważna recepta. Lek jest dostępny w opakowaniach po 10 tabletek (30 mg, 45 mg, 70 mg). Niestety, lek nie jest objęty refundacją.

Opinie o leku Ebilfumin

Wielu pacjentów szuka opinii o Ebilfumin. Opinie te są ważnym źródłem informacji o skuteczności i bezpieczeństwie leku. Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i czytania opinii innych użytkowników.

Cena leku Ebilfumin

Cena leku Ebilfumin może różnić się w zależności od apteki. Zalecamy porównanie cen w różnych aptekach oraz sprawdzenie dostępnych promocji.

Recepta online na lek Ebilfumin

Aby uzyskać e-receptę na Ebilfumin, można skorzystać z konsultacji online z lekarzem. Wiele platform medycznych oferuje możliwość wydania e-recepty po konsultacji online.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

8 komentarze dla Ebilfumin recepta online

 1. Artur Kowalik (zweryfikowany)

  Świetna obsługa, szybka i precyzyjna diagnoza. Pan doktor udzielił mi dokładnych informacji i odpowiedział na moje pytania. Polecam serdecznie!

 2. Oskar Król (zweryfikowany)

  Szybka, skuteczna i miła konsultacja, a e-recepta zrealizowana bez żadnych kłopotów. Dziękuję za pomoc!

 3. Mateusz Brambor (zweryfikowany)

  Dziękuję. Zamówienie recepty zostało zrealizowane szybko bez żadnych problemów.

 4. Katarzyna Cielicka (zweryfikowany)

  Nie miałam siły udać się do przychodni, po raz pierwszy skorzystałam z konsultacji online, podczas której otrzymałam receptę. Była to bardzo dobra decyzja leki otrzymałam w aptece po podaniu kodu Jest to bardzo fajne rozwiązanie, które dało zaoszczędzić dużo czasu. Polecam medyków

 5. Mirosław Kupski (zweryfikowany)

  Dziękuję za pomoc lekarz podszedł do problemu bardzo dobrze, wszystko zrealizowane jak należy i szybko

 6. Mariusz Malara (zweryfikowany)

  Lekarz wystawił receptę po sprawdzeniu i rozmowie telefonicznej. Nie jest to automat, wszystko jest dokładnie sprawdzane i w razie potrzeby można otrzymać dodatkową poradę. polecam

 7. Lucyna Cak (zweryfikowany)

  Dziękuję za pomoc. Otrzymałam e-receptę na lek

 8. Łukasz Paluch (zweryfikowany)

  Polecam Jestem bardzo zadowolony. Opłaca się zapisać na newslettera, bo można zawsze otrzymać receptę taniej oraz ciekawe porady o zdrowiu

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.