Edelan recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Edelan to lek w formie maści do stosowania miejscowego. Jest stosowany w leczeniu chorób skórnych reagujących na leczenie kortykosteroidami — łuszczycy i atopowego zapalenia skóry.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku Edelan odpowiada substancja czynna mometazon furoinianu, która jest kortykosteroidem o silnym działaniu przeciwzapalnym, przeciwświądowym. Lek jest przeznaczony do miejscowego stosowania.

Dawkowanie leku

Lek Edelan jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Należy zachować szczególną ostrożność w okolicy nosa, ust i oczu tak, aby preparat się do nich nie dostał. Maść należy nakładać na umytą i osuszoną skórę. Cienką warstwę maści należy nanieść na miejsca, gdzie występują zmiany skórne. Maść należy stosować raz na dobę. Po aplikacji należy dokładnie umyć ręce. Leku nie powinno się stosować dłużej niż 3 tygodnie, a na twarzy nie powinno się go aplikować dłużej niż 5 dni.

Kiedy nie stosować leku?

Maści Edelan nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jej składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2 roku życia. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy sięgać po leki bez konsultacji z lekarzem. Leku nie należy stosować także w trądziku pospolitym, trądziku różowatym, w zaniku skóry, zapaleniu skóry wokół ust. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Działania niepożądane

Podczas stosowania tego preparatu mogą pojawić się działania niepożądane, jednak nie u każdego one występują. Bardzo rzadko pojawiają się takie jak zapalenie mieszków włosowych, uczucie pieczenia, świąd.

Gdzie można kupić lek?

Lek Edelan można kupić w większości aptek, jest dostępny na receptę i nie jest refundowany. Lek jest sprzedawany w opakowaniach po 15 mg. , lek należy przechowywać w miejscu trudno dostępnym dla dzieci.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Edelan recepta online

 1. Iwona Naumowicz (zweryfikowany)

  Korzystam z tej usługi już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z jakości konsultacji oraz z szybkości i sprawnego działania całego procesu.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.