Egzysta recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Egzysta to preparat wykorzystywany w leczeniu schorzeń takich jak padaczka, bóle neuropatyczne i zaburzenia lękowe. Lek nadaje się do stosowania przez osoby dorosłe. Dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i stosowanie leku

Lek Egzysta ma działania łagodzące w przypadku bóli neuropatycznych. Substancją czynną leku jest pregablina, która wykazuje działanie przeciwpadaczkowe. Lek jest stosowany w leczeniu padaczki, u osób z urazami kręgosłupa, a także w leczeniu zaburzeń lękowych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania i zaleceń lekarza. W przypadku wątpliwości należy się z nim skonsultować. Dawkowanie w przypadku leczenia bólu neuropatycznego rozpoczyna się na ogół od dawki 150 mg na dobę, podzielonej na 2-3 dawki. Lekarz może ją zwiększyć do maksymalnej dawki 600 mg na dobę.

W leczeniu padaczki dawka początkowa to 150 mg na dobę podzielona na 2-3 dawki. Lekarz może stopniowo zwiększać dawkę do 300 mg na dobę lub 600 mg na dobę. W leczeniu zaburzeń lękowych początkowa dawka to 150 mg na dobę, która stopniowo może być zwiększona do maksymalnie 600 mg. Zwiększenia dawkowania zależy od reakcji pacjenta na leki.

Przeciwwskazania do stosowania

Leku nie należy przyjmować, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Podczas stosowania leku nie powinno się spożywać alkoholu. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży.

Działania niepożądane

Do bardzo częstych działań niepożądanych tego leku należą bóle głowy, zawroty głowy i senność. Często są to: wzrost apetytu, wahania nastroju, problemy z pamięcią, nudności, wymioty, suchość w ustach, bóle pleców. Niezbyt często pojawiają się: utrata apetytu, spadek masy ciała, agresja, zaburzenia psychiczne, napady paniki, omamy, trudności w oddawaniu moczu. Jeśli te objawy nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Egzysta jest dostępny jedynie na receptę. Można go kupić w większości aptek. Należy pamiętać o regularnym stosowaniu leku. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Egzysta recepta online

 1. Adrian Wawrzyniak (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z procesu zdalnej konsultacji lekarskiej. Recepta była dostępna szybko, a lekarz udzielił mi dokładnych informacji na temat mojego leczenia. To oszczędza czas i wysiłek pacjenta.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.