Elitasone recepta online

(1 opinia klienta)

Elitasone to preparat w postaci maści, do stosowania miejscowego. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwświądowej. Preparat jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Elitasone w postaci maści zawiera substancję aktywną mometazon, które ma bardzo silne działanie przeciwzapalne. Ma także działanie przeciwalergiczne i immunosupresyjne. Obkurcza naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk i łagodzi podrażnienia.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Elitasone jest przeznaczony do stosowania miejscowego, do łagodzenia objawów stanu zapalnego i świądu. Nadaje się do stosowania przez dzieci powyżej 2 roku życia, młodzież i dorosłych. W przypadku zmian, które dotyczą mocno owłosionej skóry, zalecone jest stosowanie leku w formie płynu.

Stosowanie

Preparat Elitasone w postaci maści nadaje się do miejscowego stosowania. Należy przestrzegać stosowania zaleconego przez lekarza, a w razie wątpliwości się z nim skonsultować. Niewielką ilość preparatu należy nanieść na umytą i osuszoną skórę, preparat należy stosować raz dziennie. Po jego aplikacji należy dokładnie umyć ręce. Należy unikać kontaktu z oczami, nosem. Preparatu nie należy stosować przez więcej niż 3 tygodnie. Nie można go stosować na dużej powierzchni skóry.

Kiedy nie stosować preparatu?

Preparatu nie należy stosować u osób, u których występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2 roku życia. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i stosowanych preparatach na skórę.

Działanie niepożądane

Podczas stosowania tego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to podrażnienia skóry, zapalenie skóry wokół ust, suchość skóry, pieczenie, zapalenie mieszków włosowych, nadmierne owłosienie skóry.

Gdzie można kupić lek?

Lek dostępny jest w formie maści, w opakowaniu 15,30 lub 50 mg. Lek można kupić w aptece stacjonarnej lub internetowej, lek jest dostępny na receptę i jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Elitasone recepta online

 1. Karolina Sawicka (zweryfikowany)

  Bardzo profesjonalna obsługa, zawsze wszystko wytłumaczą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zawsze otrzymuję swoją receptę w ciągu kilku minut.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.