Elosone recepta online

(1 opinia klienta)

Elosone to lek w postaci maści, który jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowanie w leczeniu stanów zapalnych skóry. Preparat jest przeznaczony do stosowania miejscowego.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna mometazon furoinin. Jest to lek z grupy glikokortysteroidów o silnym działaniu. Lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Jest stosowany w leczeniu chorób skóry, które reagują na leczenie tym składnikiem — świąd, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry. Lek ma działanie przeciwzapalne, przeciwświądowe, zwężą naczynia krwionośne. Lek Elosone jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania.

Stosowanie preparatu

Lek Elosone należy nałożyć miejscowo. Nałożyć niewielką ilość preparatu na miejsca mienione chorobowe na skórze. Stosować raz na dobę. Nie zaleca się stosowania przez okres dłuższy niż 2 tygodnie, a w przypadku skóry twarzy nie dłużej niż 5 dni.

Środki ostrożności

Należy unikać kontaktu preparatu z oczami, śluzówką nosa i jamy ustnej. W przypadku dostania się tam preparatu należy jak najszybciej przemyć te miejsca wodą. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania do stosowania

Nie należy stosować preparatu jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy stosować go u dzieci poniżej 2 roku życia. Ważne jest przestrzeganie czasu stosowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania, leku należy skonsultować się z lekarzem.

Środki uboczne

W czasie stosowania leku mogą pojawić się skutki uboczne. Bardzo rzadko mogą pojawiać się takie jak: zapalenie mieszków włosowych, uczucie pieczenia. Z nieznaną częstotliwością zgłaszane były także takie jak: kontaktowe zapalenie skóry, niedobór barwnika skóry, nadmierne owłosienie, rozstępy, zanik skóry, uczucie mrowienia.

Gdzie można kupić lek?

Lek Elosone jest dostępny w większości aptek, można go kupić, tylko na podstawie ważnej recepty. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Elosone recepta online

 1. Iwona Naumowicz (zweryfikowany)

  W końcu jakaś pro-pacjencka inicjatywa! Oszczędza mi to mnóstwo czasu i nerwów. Świetna obsługa, polecam każdemu!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.