Emanera recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Emanera w postaci tabletek jest stosowany w leczeniu choroby refluksowej przełyku oraz w zapobieganiu nawrotom. Substancją czynną leku jest esomeprazol. Preparat jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna — esomeprazol, który należy do inhibitorów pompy protonowej. Jej działanie polega na hamowaniu enzymu, który odpowiada za produkcję kwasu wolnego. Następuje zmniejszenie kwasowości soku żołądkowego, przez to zmniejsza się ryzyko podrażnienia. Ten preparat jest szybko wchłaniany do organizmu.

Dla kogo jest przeznaczony ten lek?

Ten preparat stosuje się w leczeniu choroby refluksowej przełyku, a także w łagodzeniu objawów. Dodatkowo działanie leku zapobiega także nawrotom schorzenia. Lek stosują także pacjenci, w celu zapobieganiu wrzodom żołądka i dwunastnicy, a także w leczeniu Zollingera Ellisona.

Dawkowanie leku

Tabletki Emanera są przeznaczone do stosowania doustnego. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie należy samemu zmieniać dawkowania leku. Lek jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. W leczeniu choroby refluksowej zazwyczaj stosowana dawka to 40 mg raz na dobę. Czas trwania kuracji jest dobierany przez lekarza, jednak na ogół trwa między 4 a 8 tygodni. W przypadku leczenia, które ma zapobiegać przed nawrotami, stosuje się dawkę 20 mg/dobę. Tabletki należy połykać w całości, popijając płynem. Jeśli u pacjenta pojawiają się problemy z połykaniem tabletek, można także proszek i zmieszać z wodą.

Przeciwwskazania do stosowania

Nie należy stosować tego leku w czasie ciąży bez konsultacji z lekarzem. Należy go poinformować o innych chorobach i przyjmowanych lekach. Nie stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na substancje aktywne.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często pojawiają się takie jak ból głowy, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, nudności, wymioty, suchość w ustach. Niezbyt często mogą pojawić się: świąd, wysypka, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Ten lek jest dostępny na receptę. Można go kupić w aptece stacjonarnej i internetowej. Lek jest dostępny w większości aptek. Preparat podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Emanera recepta online

 1. Waldemar Bednarek (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska jest dla mnie wygodnym rozwiązaniem, ponieważ mieszkam w małym miasteczku, gdzie nie ma szerokiej gamy specjalistów. Dzięki temu mogę uzyskać opinię lekarza z innej lokalizacji i dostać receptę online.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.