Epiduo recepta online

Lek Epiduo to preparat w formie żelu do stosowania w leczeniu trądziku. Substancjami czynnymi leku są adapalen i nadtlenek benzoilu. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Epiduo – preparat na trądzik

Preparat Epiduo jest dostępny w wygodnej formie żelu, jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Lek jest zalecany w leczeniu trądziku, działa przeciwzapalnie, a także ogranicza liczbę zaskórników. Substancjami czynnymi leku są adapalen i nadtlenek benzoilu. Lek jest także dostępny w wersji Epiduo Forte, o większym stężeniu składników aktywnych.

Epiduo – czy pomoże na przebarwienia?

Preparat poza działaniem przeciwtrądzikowym niweluje także przebarwienia, a jego składniki usuwają także powstałe w wyniku trądziku zbliznowacenia. Preparat wyrównuje koloryt skóry, miejsc zmienionych przez trądzik.

Jak stosować gel?

Preparat Epiduo jest dostępny w formie żelu do stosowania miejscowego. Nie należy stosować preparatu na powierzchnie skóry niezmienione przez trądzik, może to skutkować zaczerwienieniem. Zaleca się stosowanie leku raz na dobę, wieczorem. Na dokładnie umytą i osuszoną skórę należy nanieść niewielką dawkę leku. Po aplikacji należy dokładnie umyć ręce.

Możliwe skutki uboczne

W czasie stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to: suchość skóry, zaczerwienienia skóry, uczucie pieczenia, zapalenie skóry, rumień, złuszczanie się skóry.

Dostępne opakowania – 15 g i 30 g

Preparat jest dostępny tylko na receptę. Dostępne są opakowania zawierające 15 g lub 30 g preparatu.

Cena preparatu

Należy pamiętać, że lek jest dostępny tylko na receptę. Cena opakowania 30 g to ok. 80 zł.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.