Erlis recepta online

Lek Erlis jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Lek zawiera substancję aktywną tadafil. Preparat jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Erlis zawiera substancję aktywną tadafil, która odpowiada za działanie leku. Lek ten należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Podczas działania leku wspomagane jest rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu ułatwiony jest dopływ krwi do członka. Żeby lek zadziałał, konieczna jest stymulacja seksualna. Lek pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu. Jest przeznaczony tylko dla dorosłych mężczyzn.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza i nie przekraczać przepisanych dawek. Ich zwiększenie nie zwiększy działania leku, a może prowadzić do działań niepożądanych. Początkowa dawka do 10 mg przyjmowane przed planowanym stosunkiem. Lekarz może zadecydować o zwiększeniu dawki do 20 mg. Lek należy przyjmować ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem.

Kiedy nie stosować leku?

Nie należy stosować preparatu jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Leki nie należy podawać pacjentom, jeśli przyjmują azotany organiczne. Lek nie jest przeznaczony dla osób z ciężkimi chorobami serca, po zawale, po udarze, u osób z niskim ciśnieniem, niekontrolowanym wysokim ciśnieniem.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli wystąpią silne reakcje alergiczne, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie zgłosić się do lekarza (ból w klatce, wysypka, przedłużona lub bolesna erekcja). Często: ból głowy, ból pleców, ból rąk, nóg, zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa. Niezbyt często: zawroty głowy, ból brzucha, nudności, wymioty, niewyraźne widzenie, ból oczu, obecność krwi w moczu, niskie ciśnienie, krwawienie z nosa, dzwonienie w uszach. Rzadko: omdlenia, drgawki, pokrzywka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Erlis można kupić w większości dużych aptek. Do wykupienia leku konieczna jest ważna recepta. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.