Escipram recepta online

(1 opinia klienta)

Escipram to lek stosowany w leczeniu ciężkiej depresji, leków napadowych, a także fobii społecznej i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Substancją aktywną leku jest escitalopram.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna escitalopram, jest to inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny. Lek działa na układ serotoninowy w mózgu i stymuluje do zwiększenia stężenia serotoniny. Lek jest przeznaczony do długotrwałego stosowania, poprawa może pojawić się po kilku tygodniach stosowania leku.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Escipram jest przeznaczony do stosowania w leczeniu epizodów ciężkiej depresji, lęku napadowego, a także zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku Escipram jest dobierane przez lekarza. Jeśli w czasie stosowania leku stan pacjenta się pogorszy, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem lub zgłosić się do szpitala. Leczenie depresji: zalecana dawka to 10 mg przyjmowane raz na dobę. Lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do 20 mg na dobę. Zaburzenia lękowe: dawka początkowa to 5 mg raz na dobę, po tygodniu dawka zostaje zwiększona do 10 mg na dobę. Maksymalna dobowa dawka to 20 mg na dobę.

Fobia społeczna: zwykle przyjmowana dawka to 10 mg raz na dobę. Lekarz może zdecydować na zmiane dawki na 5 mg lub maksymalnie 20 mg na dobę. Zaburzenia lękowe: 10 mg na dobę. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne: 10 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

Leku  nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy podawać dzieciom i młodzieży. Leku nie można podawać osobom, które przyjmują leki związane z zaburzeniami serca, lub które mogą wypływać na rytm serca. Leku nie można stosować jeśli przyjmowane są leki z grupy inhibitorów MAO.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Bardzo często: nudności, ból głowy. Często: niedrożność nosa, zmniejszenie lub zwiększenie łaknienia, lęk, nietypowe sny, biegunka, zaparcia, wymioty, pocenie się, bóle mięśni, bóle stawów, uczucie zmęczenia. Niezbyt często: pokrzywka, wysypka, świąd, zaburzenia snu, wypadanie włosów, krwawienie z nosa. Rzadko: agresja, wolne bicie serca.

Gdzie można kupić lek?

Lek  jest dostępny tylko na podstawie recepty. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Escipram recepta online

 1. Dorian Kowalczyk (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to świetne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w odległych miejscach, gdzie nie ma łatwego dostępu do placówek medycznych. Dzięki temu mogą uzyskać potrzebną opiekę zdrowotną bez konieczności dalekiej podróży.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.