Escitalopram Actavis recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Escitalopram Actavis – na co?

Poszukujesz informacji na temat Escitalopram Actavis? Ten lek jest skutecznym rozwiązaniem w leczeniu depresji, lęku i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o jego składzie, działaniu, dawkowaniu i potencjalnych skutkach ubocznych.

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna Escitalopram, która wykazuje działanie antydepresyjne. Jest to jeden z leków nazywanych inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny, które zwiększają ilość serotoniny w mózgu. Serotonina jest neuroprzekaźnikiem odgrywającym kluczową rolę w regulacji nastroju, apetytu i snu.

Wskazania do stosowania

Escitalopram Actavis jest zalecany w przypadku epizodów ciężkiej depresji, lęku napadowego, lęku społecznego oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Konieczność posiadania recepty

Aby nabyć Escitalopram Actavis, konieczne jest posiadanie recepty. Jeżeli potrzebujesz recepty online, skonsultuj się z lekarzem.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki. Ważne jest również informowanie lekarza o innych przyjmowanych lekach, zwłaszcza o inhibitorach MAO. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjmowaniem leku.

Dawkowanie i sposób przyjmowania

Przestrzegaj zaleconego dawkowania przez lekarza. W przypadku wątpliwości co do dawkowania, zawsze konsultuj się z lekarzem.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą wystąpić różne działania niepożądane, takie jak nudności, zmniejszenie lub zwiększenie łaknienia, niepokój i inne. W razie trwałych skutków ubocznych należy skontaktować się z lekarzem.

Gdzie można nabyć lek?

Lek jest dostępny w większości aptek. Pamiętaj, że wymagana jest recepta, aby go nabyć.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Escitalopram Actavis recepta online

 1. Marek Sikora (zweryfikowany)

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, pan doktor dokładnie wysłuchał moich dolegliwości i udzielił precyzyjnych zaleceń. Polecam z całego serca!

 2. Cezary Tomczyk (zweryfikowany)

  Bardzo miły i pomocny lekarz, a konsultacja odbyła się w miłej atmosferze. Gorąco polecam!

 3. Dariusz Grabowski (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi zdalnej konsultacji lekarskiej. Recepta była dostępna szybko i sprawnie, a lekarz zadbał o moje zdrowie, zadając odpowiednie pytania dotyczące mojego stanu. Polecam to rozwiązanie każdemu, kto szuka wygodnej opcji uzyskania recepty.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.