Escitalopram Genoptim recepta online

(3 opinie klienta)

Lek Escitalopram Genoptim to preparat o działaniu przeciwdepresyjnym. Należy do leków, nazywanych inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna escitalopram. Substancja ta wykazuje działanie antydepresyjne. Lek Escitalopram Genoptim należy do preparatów, które są nazywane inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny. W czasie jego działania wydłużony jest czas stężenia serotoniny w układzie serotoninergicznym w mózgu.

Kiedy stosować lek?

Lek Escitalopram Genoptim jest wskazany do stosowania w leczeniu epizodów ciężkiej depresji, lęku napadowego, lęku społecznego, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Escitalopram Genoptim nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy przyjmować tego leku jeśli równolegle przyjmowane są inhibitory MAO. Leku nie należy stosować u osób z wrodzonym, nieprawidłowym rytmem serca. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Depresja: zalecana dawka to 10 mg na dobę. Lekarz może zwiększyć dawkę do 20 mg na dobę. Zaburzenia lękowe: dawka to 5 mg na dobę, po pierwszym tygodniu można zwiększyć dawkę do 10 mg na dobę, maksymalna dawka to 20 mg na dobę.

Fobia społeczna: 10 mg raz na dobę. Lekarz może zmodyfikować dawkę do 5 mg lub 20 mg na dobę. Zaburzenia lękowe: dawka to 10 mg, z możliwością zmiany na 5 lub 20 mg. Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne: dawka 10 mg na dobę, lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do 20 mg na dobę.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Niezbyt często: nietypowe krwawienia. Rzadko: obrzęk skóry, języka, warg, trudności w oddychaniu, lub połykaniu wysoka gorączka, pobudzenie. Z nieznaną częstotliwością: trudności w oddawaniu moczu, napady drgawkowe, zaburzenia czynności wątroby.

Gdzie można kupić lek?

Lek Escitalopram Genoptim jest dostępny w większości aptek, żeby go kupić, konieczne jest posiadanie ważnej recepty. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Escitalopram Genoptim recepta online

 1. Arkadiusz Majewski (zweryfikowany)

  Jako osoba mieszkająca w małym miasteczku, doceniam możliwość zdalnej konsultacji lekarskiej. Dzięki temu unikam konieczności podróżowania do większego miasta, aby dostać receptę na swoje leki. To naprawdę ułatwia mi życie.

 2. Grzegorz Adamczyk (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Wizyta online była sprawnie zorganizowana, a lekarz był bardzo cierpliwy. Udzielił mi jasnych wyjaśnień dotyczących mojego zdrowia i zaproponował skuteczne leczenie. Gorąco polecam jego usługi!

 3. Ernest Sobczak (zweryfikowany)

  Szybka i profesjonalna usługa, a lekarz bardzo kompetentny i miły. Gorąco polecam każdemu, kto potrzebuje porady lekarskiej.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.