Escitil recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Escitil?

Escitil to lek zawierający substancję czynną escitalopram, która jest wykorzystywana w leczeniu epizodów dużej depresji, stanów lękowych oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, co wpływa na wydłużenie czasu stężenia serotoniny w układzie serotoninergicznym mózgu.

Skład i działanie leku Escitil

Głównym składnikiem leku jest escitalopram. Jego działanie antydepresyjne i uspokajające jest kluczowe w leczeniu różnych stanów lękowych i depresyjnych. Lek jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, co wpływa na poprawę nastroju pacjenta.

Dla kogo jest lek Escitil?

Lek Escitil jest przeznaczony głównie dla osób dorosłych. Nie zaleca się podawania go dzieciom i młodzieży. Jest on stosowany w leczeniu epizodów ciężkiej depresji, lęku napadowego, lęku społecznego oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

W jakich dawkach jest dostępny Escitil?

Lek jest dostępny głównie w dawkach 10 mg, ale lekarz może dostosować dawkę w zależności od potrzeb pacjenta. Dawkowanie leku powinno być ściśle przestrzegane i dostosowywane zgodnie z zaleceniami lekarza.

Kiedy nie stosować leku Escitil?

Nie zaleca się stosowania leku Escitil w przypadku nadwrażliwości na jego składniki oraz równoczesnego przyjmowania leków z grupy inhibitorów MAO. Osoby z zaburzeniami pracy serca również powinny unikać tego leku.

Dawkowanie leku Escitil

Aby dowiedzieć się więcej na temat dawkowania leku Escitil, zalecamy konsultację z lekarzem. W zależności od schorzenia, dawka może wynosić od 5 mg do 20 mg na dobę.

Działania niepożądane leku Escitil

Podczas stosowania leku mogą wystąpić różne działania niepożądane. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, takich jak trudności w oddychaniu czy nieregularne bicie serca, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek Escitil?

Lek Escitil jest dostępny w większości aptek i można go nabyć wyłącznie na receptę. Należy pamiętać, że lek nie jest refundowany przez NFZ.

Czy Escitil jest dostępny na receptę?

Tak, lek Escitil jest dostępny wyłącznie na receptę. Jeśli potrzebujesz tego leku, skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania odpowiedniej recepty.

Ile kosztuje lek Escitil?

Cena leku Escitil może różnić się w zależności od apteki czy regionu. Aby poznać aktualną cenę leku, zalecamy odwiedzenie lokalnej apteki lub skonsultowanie się z lekarzem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Escitil recepta online

 1. Adrian Wawrzyniak (zweryfikowany)

  Dzięki zdalnej konsultacji lekarskiej mogłem uniknąć długiego oczekiwania na wizytę u lekarza POZ. Recepta była dostępna online, a lekarz udzielił mi precyzyjnej porady. To szybkie, proste i wygodne rozwiązanie dla pacjentów.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.