Falsigra recepta online

Lek Falsigra jest stosowany w zaburzeniach wzwodu u mężczyzn. Substancją aktywną leku jest sildenafil. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja czynna sildenafil. Jej działanie polega na zwiększeniu dopływu krwi do członka, co pomaga w osiągnięciu erekcji i jej utrzymaniu. Ciała jamiste poprzez różne procesy napełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Aby lek zadziałał, konieczna jest stymulacja seksualna.

Stosowanie leku

Lek Falsigra jest stosowany u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Lek pomaga w jej osiągnięciu i utrzymaniu.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać zaleconego dawkowania przez lekarza. Zwiększenie dawki nie spotęguje działania leku, może za to prowadzić do groźnych działań niepożądanych. Lek przyjmuje się ok. 1 godzinę przed planowanym stosunkiem. Zalecana dawka to 50 mg, lekarz może zdecydować o jej zmniejszeniu lub zwiększeniu. Maksymalna dawka do 100 mg na dobę. Leku nie należy zażywać częściej niż raz na 24 godziny. Przyjmowanie leku z posiłkiem może opóźnić jego działanie.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Falsigra nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy zachować szczególną ostrożność u pacjentów z chorobami naczyniowo-sercowymi, anatomicznymi deformacjami prącia, a także z zaburzeniami krzepnięcia. Leku nie należy stosować po niedawno przebytym udarze lub zawale, jeśli występuje ciężka niewydolność wątroby. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach i schorzeniach.

Możliwe skutki uboczne

W przypadku stosowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli nie będą one ustępować lub będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Bardzo często jako skutek uboczny występują bóle głowy. Często: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, uderzenia gorąca, niestrawność. Niezbyt często są to działania niepożądane takie jak: senność, niedoczulica, udar naczyniowy, szum w uszach, kołatanie serca, tachykardia, wymioty, nudności.

Gdzie można kupić lek?

Lek Falsigra jest dostępny w większości aptek. Jest dostępny tylko na podstawie recepty. Opakowanie leku zawiera 4 tabletki po 100 mg. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.