Faxolet Er recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Faxolet Er?

Faxolet Er to lek, którego głównym składnikiem jest substancja czynna wanalafaksyna.

Skład i działanie leku Faxolet Er

Za działanie leku odpowiada substancja czynna wanalafaksyna. Jej działanie polega na zwiększeniu aktywności neuroprzekaźników i hamowaniu wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Inna budowa tego leku sprawia, że w odróżnieniu od wielu leków antydepresyjnych nie wywołuje niektórych działań niepożądanych takich jak działanie cholinolityczne, uspokajające oraz reakcje układu sercowo-naczyniowego.

Dla kogo jest Faxolet Er?

Lek jest przeznaczony w leczeniu epizodów dużej depresji, w zapobieganiu jej nawrotom. Jest także podawany pacjentom w leczeniu zaburzeń lękowych, fobii społecznej i lęku napadowego. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych. Znajdź więcej faxolet opinie w internecie, aby dowiedzieć się, co inni pacjenci myślą o tym leku.

Dawkowanie Faxolet Er

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie należy pomijać dawek, ani samemu decydować o ich modyfikacji. W przypadku leczenia depresji początkowa dawka to 75 mg na dobę. Po 4 tygodniach lekarz może zdecydować o jej zwiększeniu do 150 mg, a w razie potrzeby nadal ją zwiększać. Maksymalna dawka na dobę to 375 mg. W leczeniu zaburzeń lękowych początkowa dawka to 75 mg na dobę, można ją zwiększyć do 225 mg na dobę. W leczeniu pacjentów z lękiem napadowym dawkowanie jest takie samo jak w poprzednim przypadku.

Skutki uboczne Faxolet Er

Przyjmowanie Faxolet Er może prowadzić do pewnych działań niepożądanych. Najczęstsze z nich to: ból głowy, zawroty głowy, nudności, suchość w ustach, pocenie się, bezsenność oraz zmiany w libido. Jeśli zauważysz którekolwiek z tych objawów lub mają one nasilony charakter, skonsultuj się z lekarzem.

Gdzie można kupić Faxolet Er?

Faxolet Er jest dostępny tylko na receptę. Można go nabyć w większości aptek. Lek dostępny jest w opakowaniach po 28 tabletek i jest refundowany.

Bezpieczeństwo stosowania Faxolet Er

Faxolet Er jest ogólnie uważany za bezpieczny lek, ale jak każdy medykament, może powodować działania niepożądane. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem kuracji omówić z lekarzem wszelkie potencjalne zagrożenia i korzyści związane z tym lekiem.

Faxolet Er a inne leki

Faxolet Er może wchodzić w interakcje z innymi lekami, dlatego ważne jest, aby poinformować lekarza o wszystkich medykamentach, które przyjmujesz, w tym o lekach na receptę, bez recepty oraz suplementach diety.

Faxolet Er a ciąża i karmienie piersią

Stosowanie Faxolet Er w czasie ciąży może być ryzykowne. Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz ją, skonsultuj się z lekarzem przed zażywaniem tego leku. Venlafaksyna, składnik Faxolet Er, przenika do mleka matki, dlatego nie zaleca się karmienia piersią podczas terapii tym lekiem.

Faxolet Er w kontekście nadciśnienia tętniczego

Faxolet Er może wpływać na ciśnienie krwi. Jeśli masz problemy z nadciśnieniem tętniczym, regularnie kontroluj ciśnienie podczas kuracji Faxolet Er. W przypadku niepokojących wartości skonsultuj się z lekarzem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Faxolet Er recepta online

 1. Bartosz Michalski (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, które mają trudności z poruszaniem się. Recepta była dostępna online, a lekarz był bardzo pomocny i cierpliwy. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.