Fexofast 120 mg recepta online

(3 opinie klienta)

Lek Fexofast to przeciwhistaminowy lek o działaniu przeciwalergicznym. Substancją czynną leku jest feksofenadyna. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna feksofenadyna, lek przeciwhistaminowy II generacji. Dużą zaletą tych leków, w odróżnieniu od leków przeciwhistaminowych I generacji jest fakt, że po ich przyjmowaniu nie występuje uczucie odrętwienia i senności. Substancja czynna leku hamuje obwodowe receptory histaminowe i łagodzi objawy alergii, które zależą od histaminy — kichanie, wycieki z nosa, obrzęk i świąd błon śluzowych, zaczerwienienie, pokrzywka.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. W przypadku wątpliwości należy się z nim skonsultować. Nie należy samodzielnie modyfikować dawki. Dawkowanie u dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych to 120 mg raz na dobę. Lek należy przyjmować przed posiłkiem.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Fexofast 120 mg nie należy podawać osobom, u których występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Leku nie należy przyjmować w czasie ciąży i karmienia piersią. Należy poinformować lekarza o wszystkich schorzeniach i przyjmowanych lekach.

Działanie niepożądane

W czasie stosowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane, należy jednak pamiętać, że na ogół korzyści z działania leku je przewyższają. Podczas stosowania tego leku często pojawiają się takie jak: senność, bóle głowy, zawroty głowy, nudności. Niezbyt często: nerwowość, zaburzenia snu, uczucie kołatania serca, biegunka, wysypka, świąd. Jeśli te objawy nie będą ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek — Fexofast 120 mg?

Lek można kupić w większości aptek stacjonarnych i internetowych. Jest dostępny na receptę, nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Fexofast 120 mg recepta online

 1. Piotr Wojciechowski (zweryfikowany)

  To naprawdę świetna usługa, ponieważ wszystkie czynności przebiegają sprawnie i bez opóźnień, a lekarz jest bardzo pomocny i życzliwy.

 2. Benedykt Kruk (zweryfikowany)

  Uważam, że warto skorzystać. Obsługa jest bardzo profesjonalna, a e recepty zdecydowanie ułatwiają życie.

 3. Maksymilian Kowalik (zweryfikowany)

  Pomyłki związane z nieczytelnymi pismami lekarzy czy brakiem kluczowych informacji na tradycyjnej recepcie to dla mnie niestety nie nowość. Dzięki e-receptom unikam takich nieporozumień.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.