Finamlox recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Finamlox to lek stosowany w leczeniu nadciśnienia i dławicy piersiowej. Substancją czynną leku jest amlodypina. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna amlodypina, która należy do leków nazywanych antagonistami wapnia. Jej działanie polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych oraz blokowaniu kanałów wapniowych. W efekcie tego następuje obniżenie ciśnienia.

Dla kogo jest ten lek?

Preparat Finamlox jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego, w przewlekłej dławicy piersiowej, a także u pacjentów z dławicą naczyniowo-skurczową.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania leku, należy się z nim skonsultować. Zalecana dawka dla osób dorosłych to 5 mg raz na dobę. Lekarz może zwiększyć dawkę do 10 mg na dobę. Lek może być stosowany samodzielnie lub z innymi lekami. W leczeniu dzieci i młodzieży od 6 do 17 roku życia początkowa dawka to 2,5 mg na dobę, po 4 tygodniach lekarz może ją zwiększyć do 5 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Finamlox nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. W okresie ciąży i karmienia nie zaleca się stosowania leku. Leku nie należy podawać osobom z niedociśnieniem, z niewydolnością serca i po przebytym zawale.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Do częstych zalicza się: bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie, zaczerwienienie twarzy, uczucie gorąca, ból brzucha. Niezbyt często pojawiają się: zaburzenia i zmiany nastroju, depresja, złe samopoczucie, zaburzenia smaku, suchość w jamie ustnej, obfite pocenie się, wysypka, świąd i inne. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z ulotką znajdującą się w opakowaniu.

Gdzie można kupić lek?

Lek Finamlox jest dostępny w większości aptek. Należy pamiętać, że jest on dostępny jedynie na receptę. Lek jest dostępny w opakowaniach 5 mg i 10 mg po 30 tabletek. Nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Finamlox recepta online

 1. Martyna Szybka (zweryfikowany)

  Bardzo miło mi się korzystało z usługi. Lekarz był bardzo pomocny i wystawił mi receptę w ciągu kilku minut. Dziękuję serdecznie!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.