Fluconazole recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i zastosowanie leku Fluconazole (Flukonazol)

Lek Fluconazole z substancją czynną flukonazolem ma silne działanie antygrzybicze. Doprowadza do zahamowania rozmnażania się grzybów oraz ich całkowitej śmierci. Jest stosowany w leczeniu kandydozy jamy ustnej, zwłaszcza w okolicach pochwy, jamy ustnej i przełyku. Preparat jest również skuteczny w leczeniu grzybiczego zapalenia opon mózgowych, grzybicy skóry oraz paznokci.

Kiedy nie stosować leku Fluconazole?

Nie zaleca się stosowania preparatu Fluconazole w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby z ciężkimi chorobami współistniejącymi, takimi jak AIDS czy choroby nowotworowe. Lek może wpływać na rytm serca, dlatego osoby z zaburzeniami rytmu serca czy kardiomiopatią powinny omówić ryzyko z lekarzem.

Dawkowanie Fluconazole

Nie należy samodzielnie zmieniać dawkowania leku Fluconazole. Wszelkie zmiany w przyjmowaniu preparatu powinny być skonsultowane z lekarzem. W leczeniu kandydozy pochwy zalecana jest jednorazowa dawka 150 mg. W przypadku kandydozy jamy ustnej, kuracja trwa zazwyczaj od 7 do 14 dni z dawką 50 lub 100 mg. Grzybica skóry jest leczona dawką 150 mg raz w tygodniu lub 50 mg codziennie przez 2-4 tygodnie, choć czasami konieczne jest wydłużenie terapii.

Skutki uboczne Fluconazole

Każdy lek może powodować skutki uboczne, ale korzyści z jego stosowania zwykle przewyższają potencjalne ryzyko. Lek Fluconazole jest generalnie dobrze tolerowany, ale mogą wystąpić pewne objawy niepożądane, takie jak: nudności, wymioty, bóle brzucha. W przypadku silnych objawów niepożądanych lub wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem.

Zakup Fluconazole przez internet

Lek Fluconazole jest dostępny wyłącznie na e-receptę. Można go nabyć w większości aptek stacjonarnych lub zamówić online, podając PIN e-recepty. Lek oferowany jest w opakowaniach zawierających 1 lub 3 tabletki o dawce 150 mg i jest objęty refundacją.

Często zadawane pytania o Fluconazole (Flukonazol)

Czy Fluconazole jest dostępny na e-receptę?

Tak, lek Fluconazole jest dostępny wyłącznie na e-receptę. Można go nabyć w aptekach stacjonarnych lub online, podając odpowiedni kod PIN e-recepty.

Czy Fluconazole jest skuteczny w leczeniu grzybicy jamy ustnej?

Tak, Fluconazole jest często zalecany w leczeniu kandydozy jamy ustnej, spowodowanej przez drożdżaki. Dawkowanie i czas trwania kuracji powinny być jednak skonsultowane z lekarzem.

W jakich dawkach jest dostępny Fluconazole?

Fluconazole jest dostępny w tabletkach o dawce 150 mg. W zależności od schorzenia i zaleceń lekarza, dawkowanie może się różnić.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Fluconazole recepta online

 1. Kamil Szczepański (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Wizyta online była sprawnie zorganizowana, a lekarz był bardzo cierpliwy. Udzielił mi jasnych wyjaśnień dotyczących mojego zdrowia i zaproponował skuteczne leczenie. Gorąco polecam jego usługi!

 2. Ernest Sobczak (zweryfikowany)

  Konsultacja przebiegła sprawnie i profesjonalnie, a lekarz udzielił mi wszelkich potrzebnych informacji. Dziękuję za pomoc i polecam usługę każdemu, kto potrzebuje szybkiej i fachowej porady lekarskiej.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.