Fluoksetyna Egis recepta online

(3 opinie klienta)

Fluoksetyna Egis to lek w postaci kapsułek do doustnego stosowania. Lek jest przeznaczony do leczenie depresji o dużych epizodach i bulimii. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Fluoksetyna Egis odpowiada substancja czynna fluoksetyna, która jest lekiem przeciwdepresyjnym, który należy do selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Fluoksetyna Egis jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia i dorosłych. Zalecane jest stosowanie leku w leczeniu dużych epizodów depresji, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, bulimii.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do jego stosowania, należy skonsultować się z lekarzem. W leczeniu osób dorosłych zalecone dawkowanie to: leczenie depresji – 20 mg na dobę. Po okresie ok. 3-4 tygodni lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do maksymalnie 60 mg na dobę. Bulimia – 60 mg na dobę. Zaburzenia obsesyjno kompulsywne: 20 mg na dobę. W razie potrzeby dawka może być zwiększona do 60 mg na dobę. W przypadku leczenia depresji, do uzyskania efektów konieczne jest stosowanie leku przez dłuższy czas. Pierwsze oznaki poprawy powinny być widoczne po kilku tygodniach stosowania. W leczeniu dzieci powyżej 8 roku życia i młodzieży z depresją początkowa dawka to 10 mg, która w razie potrzeby może być zwiększona do 20 mg.

Odstawianie leku

Nie należy nagle odstawiać leku, odstawianie powinno odbywać się pod kontrolą lekarza, poprzez zmniejszanie przyjmowanych dawek.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Fluoksetyna Egis nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Leku nie mogą przyjmować dzieci poniżej 8 roku życia. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Do najczęściej pojawiających się działań niepożądanych należą: bezsenność, bóle głowy, biegunka. Rzadko pojawia się zespół serotoninowy, uczucie osłabienia, nadmierne pocenie, drażliwość, nieregularny rytm serca, przedłużająca się lub bolesna erekcja.

Gdzie można kupić lek?

Lek Fluoksetyna Egis jest dostępny tylko na podstawie recepty. Należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek można kupić w większości aptek. Nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Fluoksetyna Egis recepta online

 1. Miłosz Włodarczyk (zweryfikowany)

  Jestem zachwycony tą usługą, ponieważ mogę z łatwością zamówić receptę i odebrać leki w aptece, a lekarz zawsze służy mi pomocą.

 2. Ryszard Szymański (zweryfikowany)

  Dzięki receptom przez internet unikam pomyłek wynikających z nieczytelnych pism lekarzy lub braku kluczowych informacji na tradycyjnej recepcie.

 3. Igor Klimowski (zweryfikowany)

  E-recepty usprawniają zamawianie leków i zapewniają większą kontrolę nad wydatkami.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.