Fluomizin recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Substancją czynną leku jest dekwalionowy chlorek, który ma silne działanie przeciwbakteryjne. Jego działanie polega na eliminacji aktywności enzymu i śmierci komórek bakteryjnych. Lek działa na bakterie Gram-ujemne i beztlenowe. Po aplikacji zaczyna działać już po 30-60 minutach.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Fluomizin jest przeznaczony w leczeniu zakażenia pochwy, które jest wywołane przez bakterie. Jeśli zastanawiasz się, czy ten lek jest dla Ciebie, warto skonsultować się z lekarzem.

Stosowanie leku

Lek Fluomizin jest przeznaczony do stosowania dopochwowego. Jedną tabletkę należy aplikować wieczorem, przed snem. Lek należy stosować przez 6 dni. Preparatu nie należy stosować w czasie menstruacji. Jeśli w czasie leczenia ustąpią objawy, nie należy go przerywać. Może się to wiązać z nawrotami choroby.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Fluomizin nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy go też stosować u dziewcząt, które nie zaczęły jeszcze miesiączkowania.

Możliwe działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku tego preparatu może się zdarzyć tak, że objawy zapalenia pochwy będą się nasilać, należy wtedy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Częste działania niepożądane to: *upławy, świąd sromu, świąd pochwy, kandydoza pochwy, uczucie pieczenia*. Niezbyt często mogą pojawić się: *zapalenie sromu, zapalenie pochwy, bakteryjne zapalenie pochwy, grzybicze zakażenie skóry, ból pochwy, krwotok z pochwy, ból głowy, nudności*. Objawy, które pojawiają się z nieznaną częstotliwością: *suchość pochwy, zaczerwienienie, krwawienie z macicy, zapalenie pęcherza moczowego*.

Gdzie można kupić lek?

Lek Fluomizin jest dostępny w formie tabletek do stosowania dopochwowego. Jedno opakowanie zawiera 6 tabletek. Preparat jest dostępny na receptę, lek nie podlega refundacji.

Ulotka Fluomizin

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną ulotką leku Fluomizin, aby uzyskać dokładne informacje na temat składu, dawkowania i przeciwwskazań.

Opinie o Fluomizin

Wielu pacjentów korzystało z leku Fluomizin i podzieliło się swoimi doświadczeniami na temat jego skuteczności, działania niepożądanych oraz ogólnych wrażeń związanych z kuracją. Aby dowiedzieć się więcej, warto poszukać opinii w sieci lub skonsultować się z lekarzem.

Fluomizin – cena i dostępność

Fluomizin jest dostępny na receptę w większości aptek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenie Fluomizin lub sprawdzić jego dostępność, skontaktuj się z najbliższą apteką lub odwiedź serwisy internetowe oferujące leki online.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Fluomizin recepta online

 1. Katarzyna Pacholczyk (zweryfikowany)

  Uważam, że usługa jest bardzo wygodna dla osób, które pracują i mają mało czasu. Nie muszę wychodzić z domu, a otrzymuję potrzebną receptę. To super, że można załatwić wszystko online!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.