Gerocilan recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Czym jest Gerocilan?

Gerocilan to lek, który zawiera substancję czynną tadalafil. Należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5, które są używane w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Gerocilan może także być stosowany w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Jak Działa Gerocilan?

Gerocilan działa, rozszerzając naczynia krwionośne w prąciu, co umożliwia przepływ krwi do prącia podczas stymulacji seksualnej. Efekt ten pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Ważne jest, aby pamiętać, że Gerocilan nie działa bez stymulacji seksualnej.

Dawkowanie i Stosowanie

Gerocilan jest dostępny w różnych dawkach, takich jak 2 mg, 5 mg, itd. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłku oraz od pory dnia. Nie należy przyjmować leku Gerocilan częściej niż raz na dobę.

Możliwe Skutki Uboczne

Podobnie jak wszystkie leki, także Gerocilan może powodować skutki uboczne. Do najczęściej występujących należą ból głowy, niestrawność, zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa, ból pleców i ból mięśni.

Interakcje z Inymi Lekami

Gerocilan może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, takimi jak leki na nadciśnienie tętnicze, leki na choroby serca, leki na zaburzenia rytmu serca, leki na depresję, leki na zaburzenia lękowe, leki na HIV, i leki na raka. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem stosowania Gerocilanu poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Kiedy Nie Należy Stosować Leku Gerocilan?

Nie należy stosować Gerocilanu w przypadku uczulenia na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Gerocilan również nie jest zalecany dla osób, które przyjmują azotany organiczne lub mają ciężkie choroby serca, niedawno przebyty zawał serca lub udar, niskie ciśnienie krwi, lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi.

Leczenie Objawów Łagodnego Rozrostu Gruczołu Krokowego

Gerocilan może być również stosowany do leczenia objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Dawka to jedna tabletka 5 mg, przyjmowana raz na dobę.

FAQ – Często Zadawane Pytania

 • Czy Gerocilan jest skuteczny w leczeniu zaburzeń erekcji?
  Tak, Gerocilan jest skutecznym lekiem w leczeniu zaburzeń erekcji, może poprawić zdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji u ponad 80% pacjentów.
 • Czy Gerocilan jest bezpieczny?
  Gerocilan jest bezpiecznym lekiem dla większości pacjentów z zaburzeniami erekcji. Jednakże, jak każdy lek, może powodować skutki uboczne.
 • Czy Gerocilan można stosować z innymi lekami?
  Gerocilan może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. Ważne jest, aby poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach przed rozpoczęciem stosowania Gerocilanu.
 • Czy Gerocilan można przyjmować z alkoholem?
  Spożywanie alkoholu może wpływać na zdolność pacjenta do uzyskania erekcji i tym samym potencjalnie osłabiać skuteczność leku. Zaleca się ostrożność przy spożywaniu alkoholu podczas leczenia Gerocilanem.
 • Jak szybko działa Gerocilan?
  Gerocilan zazwyczaj zaczyna działać w ciągu 30 minut do 1 godziny po przyjęciu tabletki. Efekt leku utrzymuje się do 36 godzin.
 • Czy potrzebuję recepty, aby kupić Gerocilan?
  Tak, Gerocilan jest lekiem na receptę. Możesz jednak łatwo uzyskać receptę online na naszej stronie e-medycy.pl.
 • Czy Gerocilan jest dostępny w różnych dawkach?
  Tak, Gerocilan jest dostępny w różnych dawkach, co umożliwia dostosowanie leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.
 • Czy mogę stosować Gerocilan, jeśli mam problemy z sercem?
  Niektóre stany zdrowia, takie jak problemy z sercem, mogą wpływać na bezpieczeństwo stosowania Gerocilanu. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Zamówienie Recepty Online

Jeśli potrzebujesz recepty na Gerocilan, możesz łatwo zamówić ją online na naszej stronie e-medycy.pl. Oferujemy szybką i wygodną usługę, która pozwala na otrzymanie recepty bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.