Gynazol recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Gynazol: Kompleksowe informacje o leku

Skład i działanie

Preparat Gynazol to skuteczny środek w walce z zakażeniami drożdżakowymi pochwy. Zawiera substancję czynną azotan butakonazolu, który działa przeciwgrzybiczo. Dzięki niemu hamowany jest rozwój i rozmnażanie grzybów, co prowadzi do rozpadu komórek grzyba. Długotrwałe uwalnianie preparatu sprawia, że jest on skuteczny nawet do 4 godzin po aplikacji. W jednym opakowaniu znajduje się jedna dawka 5 g, dostarczana w praktycznym aplikatorze.

Kiedy stosować ten lek?

Gynazol jest polecany w leczeniu miejscowym zapalenia sromu i pochwy, wywołanego przez szczep Candida albicans. Jeśli zauważysz objawy takiego zakażenia, skonsultuj się z lekarzem. Im wcześniej rozpoczniesz leczenie, tym większa jego skuteczność.

Stosowanie

Krem Gynazol jest przeznaczony do miejscowego stosowania. Jedna tubka leku zawiera 5 mg i należy zaaplikować całą dawkę jednorazowo. Preparat stosuje się dopochwowo. Pamiętaj, aby przed aplikacją dokładnie umyć ręce. Zaleca się stosowanie preparatu na noc.

Skutki uboczne

Stosowanie Gynazol może prowadzić do pewnych skutków ubocznych. Do najczęstszych należą: stan zapalny pochwy, obrzęk, swędzenie i pieczenie w okolicach pochwy i sromu, bóle dolnych części brzucha, skurcze brzucha oraz bóle miednicy. Jeśli objawy nie ustąpią, niezwłocznie skonsultuj się z lekarzem.

Kiedy nie stosować leku?

Gynazol nie jest polecany dla osób z nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Nie jest także przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. W razie wątpliwości dotyczących stosowania leku skonsultuj się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Gynazol dostępny jest wyłącznie na receptę. Jedno opakowanie zawiera 5 g kremu, co stanowi jednorazową dawkę. Niestety, lek nie podlega refundacji.

FAQ: Często Zadawane Pytania

Czy Gynazol jest dostępny bez recepty?

Nie, Gynazol dostępny jest jedynie na receptę.

Ile kosztuje krem Gynazol?

Aby poznać aktualną cenę kremu Gynazol, skonsultuj się z apteką lub odwiedź stronę producenta.

Czy mogę znaleźć ulotkę Gynazol online?

Tak, ulotka Gynazol dostępna jest online na stronie producenta oraz w wielu serwisach informacyjnych o lekach.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.