Gyno recepta online

Gyno to lek przeciwgrzybiczny przeznaczony do stosowania dopochwowego. Składnikiem czynnym leku jest mikonazol. Preparat jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Gyno odpowiada substancja czynna mikonazol. Jego działanie przeciwgrzybiczne pomaga w skutecznym zwalczaniu dermatofitów i drożdżaków. Działanie tej substancji prowadzi do zahamowania składników niezbędnych do rozwoju grzybów i w efekcie do ich śmierci. Preparat jest przeznaczony do stosowania dopochwowego.

Dla kogo jest ten lek?

Lek jest przeznaczony dla kobiet, u których występują infekcje wywołane drożdżakami i grzybami.

Najczęstsze objawy

Do najczęstszych objawów zakażeń grzybiczych pochwy należą uporczywe swędzenie w okolicy pochwy, świąd, pieczenie, a także upławy o nieprzyjemnym zapachu. Poza odpowiednim leczeniem zaleca się korzystanie w łagodnych preparatów do higieny intymnej, unikanie publicznych kąpielisk, a także noszenie wygodnej bielizny, która nie będzie prowadziła do otarć.

Stosowanie leku

Nie należy przekraczać dawkowania zaleconego przez lekarza. Lek Gyno jest przeznaczony dla kobiet powyżej 18 roku życia. Należy umieszczać głęboko w pochwie 1 tabletkę raz na dobę. Najlepiej stosować na noc. Lek należy stosować przez 15 dni. Nawet w przypadku ustąpienia objawów, nie należy przerywać leczenia. Może to prowadzić do nawrotu choroby i powikłań. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwwskazania do stosowania

Lek nie jest przeznaczony dla kobiet poniżej 18 roku życia. Nie należy go stosować jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku. W czasie ciąży i karmienia nie zaleca się stosowania leku, należy się skonsultować z lekarzem. Należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach, w tym tych bez recepty. Niektóre choroby i leki mogą być wskazaniem do zmiany dawkowania leku.

Ważne informacje

Substancje zawarte w leku mogą uszkodzić lateksowe środki antykoncepcyjne.

Działanie niepożądane

W przypadku stosowanie każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Podczas stosowania leku Gyno mogą pojawić się takie jak podrażnienia w miejscu podania. Jeśli pojawią się objawy świadczące o występowaniu nadwrażliwości na lek, należy przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Lek Gyno w postaci tabletek do stosowania dopochwowego jest dostępny tylko na receptę. Można go kupić w większości aptek. Można także zamówić lek w aptece internetowej. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.