Harmonet recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Harmonet – Twoja e-recepta na lek antykoncepcyjny online

Harmonet to popularny środek antykoncepcyjny. Dzięki naszej platformie możesz łatwo uzyskać e-receptę na ten lek online.

Skład i działanie leku

Lek Harmonet należy do jednofazowych środków antykoncepcyjnych. Składnikami czynnymi preparatu są etynyloestradiol i gestoden. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji oraz zmianach we właściwościach śluzu, przez co uniemożliwione jest zagnieżdżenie się zarodka. Lek musi być regularnie stosowany, w przypadku pominięcia dawki może okazać się nieskuteczny. Tabletki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Dawkowanie leku

W przypadku leków antykoncepcyjnych, do ich prawidłowego działania, konieczne jest regularne stosowanie preparatu. Tabletki należy przyjmować o tej samej porze. Przyjmowanie tabletek rozpoczyna się w pierwszym dniu cyklu. Następnie należy codziennie przyjmować jedną tabletkę przez 21 dni. Potem następuje 7 dni przerwy. Po ok. 2-3 dniach pojawi się krwawienie z odstawienia.

Po 7 dniach przerwy należy rozpocząć kolejne opakowanie. W tym czasie nie ma potrzeby stosowania dodatkowej antykoncepcji. Jeśli krwawienie się nie pojawi lub jeszcze nie zakończy, należy rozpocząć kolejny blister zgodnie z informacją.

Postępowanie przy pominięciu dawki

Jeśli od pominięcia dawki minęło mniej niż 12 godzin, należy przyjąć ją najszybciej. Nie wpłynie to na skuteczność działania. Jeśli minęło więcej niż 12 godzin, należy jak najszybciej przyjąć tabletkę, nawet jeśli będzie się to związało z zażyciem dwóch jednocześnie. Działanie tabletek może być nieskuteczne. Należy w tym czasie stosować dodatkową antykoncepcję.

Przeciwwskazania

Leku Harmonet nie mogą przyjmować kobiety, u których występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie mogą przyjmować pacjentki, u których występuje ryzyko powstawania zakrzepów. Leku nie powinny stosować kobiety z migreną z aurą, w ciąży. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania leku Harmonet mogą pojawić się takie działania niepożądane jak: ból głowy, krwawienie i plamienia między okresem. Często są to: zmiana masy ciała, zmiany nastroju, depresja, nerwowość, ból i tkliwość piersi, zapalenie pochwy, nudności, biegunka, wymioty, trądzik. Niezbyt często jest to zwiększenie ciśnienia krwi, skurcze żołądka, wzdęcia. Jeśli pojawią się takie skutki uboczne jak obrzęk nóg, duszności, ostry ból w klatce piersiowej, zmiana koloru skóry nóg, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie udać się do lekarza.

Cena i dostępność leku

Harmonet jest dostępny w większości aptek w Polsce. Cena leku może się różnić w zależności od miejsca zakupu. Pamiętaj, że lek jest dostępny tylko na receptę i nie jest refundowany.

Opinie o Harmonet

Wiele pacjentek wybiera Harmonet ze względu na jego skuteczność i niewielką ilość skutków ubocznych. Jeśli jesteś zainteresowana opiniami innych użytkowniczek, zachęcamy do zapoznania się z recenzjami w naszej bazie lub na forach internetowych.

E-recepta na antykoncepcję online

Jeśli szukasz wygodnego rozwiązania, aby uzyskać e-receptę na leki antykoncepcyjne, jesteś we właściwym miejscu. Nasza platforma umożliwia szybkie i bezpieczne uzyskanie e-recepty na lek Harmonet oraz inne środki antykoncepcyjne. Skorzystaj z naszej usługi i ciesz się komfortem zakupu leków bez wychodzenia z domu.

Gdzie można kupić lek?

Lek można kupić praktycznie w każdej aptece. Należy pamiętać, żeby zabezpieczyć się w kolejną, aby nie przerywać stosowania leku.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Harmonet recepta online

 1. Kamila Zielińska (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest lekarzem, który zawsze potrafi znaleźć czas, żeby wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na jego pytania. Dziękuję za jego zaangażowanie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.