Indapen recepta online

(1 opinia klienta)

Indapen to preparat o działaniu moczopędnym i obniżającym ciśnienie krwi. Substancją czynną jest indapamid. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za poprawne działanie leku odpowiada substancja aktywana indapamid. Jej działanie moczopędne powoduje zwiększenie objętości wydalanego moczu. Jego działanie prowadzi również do rozszerzenia naczyń krwionośnych. Lek jest stosowany w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego.

Przeciwwskazania do stosowania

Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty oraz przebytych czy trwających schorzeniach. Nie można stosować leku, jeśli pacjent wykazuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność nerek, bezmocz. Nie mogą go tez stosować osoby z ciężkimi zaburzeniami pracy wątroby oraz z hipokaliemią. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku Indapen ustala lekarz. Nie należy samodzielnie zmieniać dawki lub decydować o nagłym odstawieniu leku. U osób dorosłych na ogół dawkowanie leku to 1 tabletka (2,5 mg) raz na dobę, przyjmowana rano. Aby obserwować pełne działanie leku, konieczne jest jego stosowanie przez kilka miesięcy. Należy w tym czasie pozostawać w kontakcie z lekarzem.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku Indapen mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Do bardzo częstych działań niepożądanych należą: zmniejszenie stężenia potasu we krwi. Często pojawia się nadwrażliwość w postaci wysypki. Niezbyt często nudności i wymioty.

Gdzie można kupić lek — Indapen?

Lek dostępny jest tylko na podstawie recepty. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek jest refundowany. Nie ma problemu z jego dostępnością w aptekach.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Indapen recepta online

 1. Małgorzata Masłowska (zweryfikowany)

  Dziękuję panu doktorowi za wykonywanie swojego zawodu z takim zaangażowaniem i pasją. Wielokrotnie pomógł mi w trudnych sytuacjach zdrowotnych.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.