Indapres recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Indapres jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Substancją czynną leku jest indapamid. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Indapres odpowiada substancja czynna indapamid. Ma ona działanie moczopędne i zwiększa objętość wydalanego moczu. Powoduje zahamowanie zwrotnego transportu jonów sodu w kanalikach nerkowych, co z kolei prowadzi do nasilenia wydalania sodu z moczem. Lek prowadzi też do rozszerzania naczyń krwionośnych.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek Indapres nie jest przeznaczony dla pacjentów z ciężką niewydolnością nerek, wątroby, z hipokaliemią. W czasie ciąży i karmienia nie należy stosować leku bez konsultacji z lekarzem. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku i czas przyjmowania jest ustalane przez lekarza. Nie należy samodzielnie decydować o zmianie dawkowania, w razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. W leczeniu osób dorosłych dawkowanie to 2,5 mg raz na dobę, przyjmowane rano. Pełne działanie leku może być widoczne po kilku miesiącach przyjmowania.

Możliwe działanie niepożądane

Podczas przyjmowania leku Indapres mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie zaczną ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Najczęściej obserwowane jest zmniejszenie stężenia potasu we krwi. Niezbyt często są to nudności, wymioty, plamica. Rzadko: bóle głowy, zawroty głowy, uczucie zmęczenia, suchość w jamie ustnej.

Gdzie można kupić lek?

Lek Indapres jest dostępny na receptę, można go kupić w większości aptek. Lek jest sprzedawany w opakowaniu po 30 tabletek. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Indapres recepta online

 1. Karolina Szewczyk (zweryfikowany)

  Chciałabym przesłać serdeczne podziękowania dla pana doktora za wspaniałą opiekę, wsparcie i empatię. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście i ciepłe słowo.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.