Indix SR recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Indix Sr to lek moczopędny, stosowany w leczeniu nadciśnienia. Składnikiem aktywnym leku jest indapamid. Preparat jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna indapamid, której działanie polega na działaniu moczopędnym oraz rozszerzaniu naczyń krwionośnych, co powoduje obniżenie ciśnienia krwi. Podczas działania leku zwiększone zostaje wydalane przez nerki sodu i chlorków, co prowadzi do zwiększenia ilości wydalanego moczu.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Indix SR jest przeznaczony do stosowania w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami na obniżenie ciśnienia.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie modyfikować dawki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem. Tabletki należy przyjmować najlepiej rano, popijając szklanką wody. Szczególną ostrożność należy zachować u pacjentów z zaburzeniami pracy nerek. Efekty leczenia będą widoczne po kilku miesiącach stosowania.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Indix Sr nie należy stosować, jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących przyjmowanie każdego leku należy skonsultować z lekarzem. Leku nie należy stosować u pacjentów z hipokaliemią.

Gdzie można kupić lek?

Preparat jest dostępny na receptę. Lek podlega refundacji. Należy pamiętać, aby przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Indix SR recepta online

 1. Anna Grzesik (zweryfikowany)

  Chciałabym podziękować panu doktorowi za świetną opiekę medyczną i ciepłe podejście do pacjenta. Czułam się naprawdę zaopiekowana, dziękuję!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.