Inventum Max recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Inventum Max?

Inventum Max 50mg to nowoczesny lek na potencję, dostępny bez recepty, którego głównym składnikiem jest syldenafil. Jest to skuteczny środek, który pomaga mężczyznom w walce z problemami erekcji, umożliwiając osiągnięcie i utrzymanie wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Teraz możesz zamówić Inventum Max online przez e-medycy.pl szybko, bezpiecznie i dyskretnie.

Jak Działa Inventum Max?

Inventum Max 50mg działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego, co ułatwia osiągnięcie wzwodu. Efekt leku występuje tylko w przypadku pobudzenia seksualnego, co oznacza, że nie powoduje on niekontrolowanego wzwodu.

Dawkowanie i Stosowanie

Zalecana dawka Inventum Max to 50mg, przyjmowana na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy rozgryźć i żuć do rozpuszczenia; nie wymaga popijania. Leku nie należy przyjmować częściej niż raz na dobę i nie jest zalecany dla mężczyzn poniżej 18 lat.

Mozliwe Skutki Uboczne

Podobnie jak wszystkie leki, również Inventum Max może powodować działania niepożądane, choć nie u każdego one wystąpią. Do możliwych skutków ubocznych należą bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaczerwienienie skóry i inne. W razie wystąpienia poważnych reakcji niepożądanych, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Często Zadawane Pytania

Czy Inventum Max jest dostępny bez recepty?
Tak, Inventum Max jest dostępny bez recepty, ale zalecamy konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania leku.
Czy Inventum Max jest bezpieczny dla wszystkich mężczyzn?
Nie, lek Inventum Max nie jest zalecany dla mężczyzn poniżej 18 lat oraz dla osób z niektórymi schorzeniami i/lub przyjmujących niektóre leki. Zaleca się przeczytanie ulotki informacyjnej przed użyciem.
Jak szybko Inventum Max zaczyna działać?
Czas, po którym występuje działanie leku Inventum Max, jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.
Czy mogę przyjmować Inventum Max, jeśli przyjmuję inne leki?
Nie należy przyjmować Inventum Max razem z innymi lekami zawierającymi syldenafil oraz z lekami z grupy azotanów, lekami uwalniającymi tlenek azotu, riocyguatem czy lekami alfa-adrenolitycznymi. Zawsze informuj lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach przed rozpoczęciem stosowania nowego produktu.
Czy Inventum Max jest bezpieczny dla kobiet i dzieci?
Lek Inventum Max nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety ani przez mężczyzn poniżej 18 roku życia. Zaleca się przechowywanie leku w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Czy mogę spożywać alkohol podczas stosowania Inventum Max?
Spożywanie alkoholu może tymczasowo wpłynąć na zdolność uzyskania wzwodu. Aby uzyskać maksymalną korzyść z leku, zaleca się powstrzymanie od spożywania alkoholu przed przyjęciem Inventum Max.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.