Inventum recepta online

Lek Inventum to lek na erekcje, który jest przeznaczony do stosowania przez dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest sildenafil. Lek jest dostępny bez recepty.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna sildenafil. Jej działanie polega na wspomaganiu w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji. Aby lek zadziałał konieczna, jest stymulacja seksualna.

Kiedy stosować lek?

Lek Inventum jest przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Preparat jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji — niezdolności jej osiągnięcia, a także utrzymania na czas stosunku.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Lek Inventum jest dostępny bez recepty, należy zapoznać się szczegółowo z ulotką dołączoną do opakowania. Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można także przyjmować, jeśli pacjent jednocześnie przyjmuje leki uwalniające tlenek azotu, preparaty pobudzające cyklozę guanylową. Leku Inventum nie należy przyjmować jeśli występuję ostra niewydolność serca, wątroby, bo przebytym zawale, a także w przypadku kiedy występują zmiany w siatkówce oka, oraz u pacjentów, którzy utracili wzrok na skutek choroby niedokrwiennej nerwu wzrokowego.

Dawkowanie leku

Zalecone dawkowanie to jedna tabletka 25 mg przyjmowana ok. Godzinę przed planowanym stosunkiem. Jeśli preparat Inventum będzie przyjmowany z posiłkiem, może to przyczynić się do opóźnienia jego działania. Przyjęcie większej dawki nie wpłynie na mocniejsze działanie leku, może prowadzić do negatywnych skutków.

Działania niepożądane

Jeśli pojawią się takie objawy jak: świszczący oddech, trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy, powiek, języka, ciężkie reakcje skórne, napad padaczkowy, ból w klatce, bolesny wzwód należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. U pacjentów najczęściej pojawia się jako skutek uboczny ból głowy. Inne pojawiające się często objawy to: nudności, niestrawność, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa. Niezbyt często: wymioty, ból brzucha, podrażnienie oka, nadciśnienie tętnicze, senność.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Inventum jest dostępny w opakowaniach zawierających 2 lub 4 tabletki. Jedna tabletka zawiera 25 mg substancji aktywnej. Lek jest dostępny bez recepty.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.