Izotziaja recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Izotziaja

Za działanie leku Izotziaja odpowiada substancja czynna izotretynoina. Jest to lek z grupy retynoidów, a jego główne działanie polega na regulowaniu wzrostu i różnicowania naskórka. Preparat, stosowany na miejsca zmienione trądzikowo, stymuluje naskórek do regeneracji i zapobiega powstawaniu zaskórników.

Dla kogo jest lek Izotziaja?

Lek Izotziaja przeznaczony jest do leczenia łagodnych i umiarkowanych postaci trądziku pospolitego. Dostępny w formie żelu, można go nabyć wyłącznie na receptę. Ważne jest, aby przechowywać lek w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Stosowanie preparatu Izotziaja

Stosowanie leku Izotziaja powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości dotyczących jego używania, konsultacja z lekarzem jest niezbędna. Preparat nakładaj na czystą i suchą skórę, unikając okolic oczu, nosa i ust. Stosuj 2 razy dziennie wyłącznie na miejsca zmienione trądzikowo.

Kiedy nie stosować leku Izotziaja?

Leku Izotziaja nie powinny stosować osoby z nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Ponadto, lek jest przeciwwskazany dla kobiet w ciąży, planujących ciążę oraz karmiących piersią.

Możliwe działania niepożądane leku Izotziaja

Podczas kuracji lekiem Izotziaja mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak kontaktowe zapalenie skóry czy podrażnienie skóry.

Gdzie kupić lek Izotziaja i jaka jest jego cena?

Lek Izotziaja można nabyć w aptekach na podstawie ważnej recepty. Cena leku może się różnić w zależności od apteki. Lek nie jest refundowany.

Ulotka i opinie o leku Izotziaja

Pełna ulotka leku Izotziaja dostępna jest w opakowaniu produktu oraz na stronie producenta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat opinii pacjentów na temat tego leku, polecamy przeszukanie forów internetowych oraz stron poświęconych lekom.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.