Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Umów konsultacje

Jan Krajewski internista

(8 opinii klienta)

150.00 

Jeśli szukasz profesjonalnego lekarza, który pomoże Ci rozwiać wątpliwości związane z ogólnymi dolegliwościami zdrowotnymi mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Konsultacja online z naszym specjalistą – lekarzem Janem Krajewskim. Swoje doświadczenie zdobywał on na praktykach zarówno w szpitalach w Polsce, jak i za granicą m.in. w Portugalii i Libanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz konsultacje online z dr Krajewskim. Jest to symaptyczny lekarz, który z uwagą i zainteresowaniem podchodzi do swoich pacjentów.

E-porada to doskonały sposób na szybką diagnostykę. Może okazać się, że informacje, jakie przekażesz lekarzowi, będą niewystarczające, wtedy otrzymasz e-skierowanie z prośbą o dodatkową diagnostykę. Podczas oferowanych w naszym Internetowym Centrum Medycznym e-wizyt masz możliwość uzyskania e-recepty oraz e-zwolnienia. Wszystko odbędzie się szybko, profesjonalnie i co ważne w dogodnym dla Ciebie terminie.

 • MOŻLIWOŚĆ WYBORU KONKRETNEGO SPECJALISTY Z LISTY DOSTĘPNYCH LEKARZY
 • SZYBKIE TERMINY, PROFESJONALNE PODEJŚCIE TO CECHY CHARAKTERYSTYCZNE INTERNISTYCZNEJ KONSULTACJI ONLINE
 • PODSUMOWANIE ORAZ ZALECENIA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ OTRZYMYWANE NA E-MAIL LUB W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ
 • INTERNISTYCZNA KONSULTACJA ONLINE UMOŻLIWIA UZYSKANIE E-RECEPTY LUB E-ZWOLNIENIA

Informacje dodatkowe

Czas trwania

15 min.

E-recepta

Tak

E-skierowanie

Tak

E-zwolnienie

Tak

8 komentarze dla Jan Krajewski internista

 1. Konrad Raszkowski (zweryfikowany)

  Lekarz, który zna się na tym, co robi. Widać, że ma ogromną wiedzę, niezmierzone pokłady cierpliwości i empatii. Naprawdę ciężko o takich lekarzy. Konsultacje przebiegły w miłej atmosferze. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wytłumaczył jak przyjmować leki, kiedy powinna być kolejna konsultacja. Z pewnością zawitam nieraz. Polecam.

 2. Gustaw Pawlik (zweryfikowany)

  Lekarz wyjątkowo miły, troskliwy i empatyczny. Wykazał ogrom wiedzy, zainteresowania oraz profesjonalizmu. Jestem w trakcie leczenie i muszę przyznać, że przepisane przez niego leki naprawdę działają. Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałem jakikolwiek kontakt. Konsultacje w takim wydaniu to sama przyjemność.

 3. Anna Sadowska (zweryfikowany)

  Lekarz miły, życzliwy i empatyczny a jednocześnie z profesjonalnym podejściem. Widać, że zna się na tym, co robi, tak samo, jak widać to, że ma powołanie do tego. Wszystko dokładnie od samego początku do końca wytłumaczył. Skrupulatnie i rzetelnie przeprowadził wywiad. Jestem pełna podziwu i polecam każdemu z całego serca. Ja będę korzystała na pewno z waszych usług jeszcze nie raz.

 4. Tobiasz Kowalewski (zweryfikowany)

  Merytoryczne, szczegółowe i niezwykle rzetelne podejście do pacjenta. Polecam wizyty u Pana doktora.

 5. Bogusława Makowska (zweryfikowany)

  Gorąco polecam Pana doktora. Jest on niezwykle fachowy oraz rzeczowy.

 6. Marek Socha (zweryfikowany)

  Od jakiegoś czasu zmagam się z zaburzeniami układu pokarmowego. To właśnie Pan doktor postawił trafną diagnozę, przepisał stosowne leki i znalazł sposób na wyleczenie mojej dolegliwości.

 7. Bartek Kaźmierczak (zweryfikowany)

  Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory miałem wizytę. Co prawda on-line, ale został przeprowadzony szczegółowy wywiad i postawiona diagnoza.

 8. Igor Jaworski (zweryfikowany)

  Pan doktor bardzo szybko postawił diagnozę. Dzięki temu w krótkim czasie mogłem zacząć leczenie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.