Ketonal Forte recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie Ketonal Forte

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna ketoprofen, niesteroidowy lek przeciwzapalny. Lek działa nie tylko przeciwbólowo, ale też przeciwgorączkowo. Ketoprofen hamuje aktywności, które odpowiadają za powstawanie stanów zapalnych, łagodzi objawy takie jak obrzęk, sztywność stawów. Stosowany jest w leczeniu mocnego bólu, najczęściej po urazach, w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Stosowany jest także w leczeniu bolesnego miesiączkowania, a także innym bólu o umiarkowanym nasileniu.

Dawkowanie preparatu Ketonal 100 mg

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie zmieniać dawki, czy przekraczać czasu stosowania. Lek można podawać dzieciom i młodzieży powyżej 15 roku życia. Sugerowana dawka dla dzieci powyżej 15 roku życia, i dorosłych to 100 mg 1-2 razy na dobę. Maksymalna dzienna dawka to 200 mg. Należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach i przyjmowanych lekach.

Przeciwwskazania i ulotka leku Ketonal Forte

W przypadku tego leku, jak i innych istnieją przeciwwskazania do stosowania. Nie należy przyjmować leku Ketonal Forte jeśli występują nadwrażliwość na jego substancje. Lek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 15 roku życia. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących nie należy przyjmować żadnego preparatu bez konsultacji z lekarzem. Leku nie należy stosować u osób z chorobą wrzodową żołądka, z niewydolnością nerek i wątroby, z ciężką niewydolnością serca oraz ze skazą krwotoczną. Leku nie można przyjmować w III trymestrze ciąży. Pełną ulotkę leku można znaleźć tutaj.

Skutki uboczne

Podczas przyjmowania leku mogą pojawić się skutki uboczne. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Do najczęściej występujących należą: zwiększenie wyników testów czynnościowych wątroby. Często mogą wystąpić: depresja, nerwowość, senność, pojawianie się koszmarów, zmęczenie, nudności. Niezbyt często obserwowane są takie działania niepożądane jak: niedokrwistość, plamica skórna, zawroty głowy, wysypka, łysienie, świąd, wypryski.

Cena i zakup leku Ketonal Forte

Lek Ketonal Forte jest dostępny na receptę. Można go kupić w aptekach stacjonarnych lub internetowych podając pin e-recepty. Lek jest refundowany. Dostępny w opakowaniach – 100 mg 20 tabletek, 100 mg 30 tabletek.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Ketonal Forte recepta online

 1. Przemysław Kowal (zweryfikowany)

  Bardzo zadowolony z konsultacji, lekarz udzielił miłej i fachowej porady. Polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.