Ketonal recepta online

(1 opinia klienta)

Ketonal to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Jest zalecany w leczeniu objawowym chorób reumatycznych. Substancja czynna-ketaprofen łagodzi ból, dlatego jest też wykorzystywana w leczeniu innych dolegliwości bólowych, od łagodnych do umiarkowanych. Lek dostępny jest bez 

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Ketonal

Lek Ketonal należy do grupy niesteroidowych leków zapalnych. Jest stosowany w leczeniu objawowym między innymi chorób reumatycznych, ale z uwagi na jego działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe jest także stosowany w łagodzeniu innych bóli. Substancją czynną leku jest ketaprofen (50 mg w kapsułce), który szybko łagodzi i zmniejsza ból. Używany często w przypadku bólów głowy, bolesnych miesiączek, bólu zęba, dolegliwości pourazowych, oraz w przypadku bólu kości i stawów. Lek jest sprzedawany bez recepty.

Stosowanie

Kapsułki Ketonal są dostępne bez recepty. Każda z nich zawiera 50 mg substancji czynnej, nie zaleca się przyjmowania większej dawki niż 3 tabletki na dobę. Maksymalna dawka to 200 mg na dobę. Nie powinno się także stosować preparatu dłużej niż 5 dni. Jeśli ból nie ustępuje, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli przyjmujemy inne leki lub mamy inne schorzenia warto także zasięgnąć opinii lekarza, co do równoczesnego stosowania kilku leków. Lek jest przeznaczony dla osób powyżej 15 roku życia.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Przed rozpoczęciem przyjmowania leku należy zapoznać się z ulotką lub skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli na stałe są przyjmowane inne leki. Leku nie należy stosować w przypadku ostrej niewydolności wątroby, ciężkiej niewydolności serca i nerek, u osób ze skłonnościami do krwawień. Także w przypadku astmy oskrzelowej, nawracających chorobach wrzodowych żołądka i dwunastnicy. Lek nie jest przeznaczany dla osób poniżej 15 roku życia. Nie zaleca się stosowania preparatu podczas ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane

Nie należy przekraczać zalecanej dawki leku. Maksymalna dzienna dawka Ketonalu do 200 mg (4 tabletki), jednak zaleca się stosowanie możliwie najmniejszej skutecznej dawki. Długie stosowanie leku może zwiększyć możliwość wystąpienia zawału serca lub udaru. Do bardzo często występujących objawów należy zwiększenie wyników testów czynności wątroby. Często występują takie jak: ból brzucha, nudności, wymioty, uczucie rozdrażnienie, senność, uczucie zmęczenia. Możliwe są także skórne reakcje alergiczne jak wysypka, świąd. W przypadku kiedy te objawy będą się utrzymywać lub nasilać koniecznie należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić lek – e-recepta?

Lek Ketonal w formie kapsułek jest dostępny bez recepty. Można go kupić w każdej aptece. Ketonal Activ jest dostępny w dwóch pojemnościach – 10 i 20 kapsułek. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Ketonal recepta online

 1. Jarosław Klimczak (zweryfikowany)

  Bardzo zadowolony z konsultacji, lekarz udzielił miłej i fachowej porady. Polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.