Klabion UNO recepta online

(1 opinia klienta)

Klabion UNO to lek w postaci tabletek. Jest to antybiotyk makrolidowy stosowany w leczeniu zakażeń bakteryjnych. Lek jest przeznaczony to stosowania ogólnego.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna klarytromycyna. Jest ona antybiotykiem, który jest zaliczany do leków nowej generacji. To półsyntetyczna pochodna erytromycyny. W czasie działania tej substancji dochodzi do zahamowania syntezy białka, przez co niemożliwe jest dalsze rozmnażanie bakterii i dochodzi do jej śmierci. Lek jest dobrze wchłaniany.

Dla kogo jest ten lek?

Lek jest stosowany w leczeniu zakażeń, które są wywoływane drobnoustrojami wrażliwymi na klarytromycynę: ostre zapalenie oskrzeli, pozaszpitalne zapalenie płuc (łagodne lub umiarkowane), ostre bakteryjne zapalenie zatok, bakteryjne zapalenie gardła. Lek jest też stosowany w leczeniu zakażenia skóry.

Dawkowanie leku

Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Dawkowanie leku jest dobierane przez lekarza i należy go przestrzegać. Dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli najczęściej przyjmują dawkę 500 mg raz na dobę. Lekarz w ciężkich przypadkach może zdecydować o zwiększeniu dawki do 100 mg. Lek należy przyjmować o tej samej porze, najlepiej z posiłkiem.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie można stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie zaleca się stosowania żadnych leków w czasie ciąży i karmienia piersią. Każdy lek należy skonsultować z lekarzem. Preparatu nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na składniki. Leku nie należy przyjmować w przypadku osób z hipokaliemią, niewydolnością wątroby, z zaburzeniami czynności nerek. Należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach i przyjmowanych lekach.

Działania niepożądane

Przyjmowanie każdego leku wiąże się z możliwością pojawiania się skutków ubocznych. Jednak na ogół korzyści z przyjmowania leku je przewyższają. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem. Najczęściej pojawiające się: nudności, biegunka, bóle brzucha, wymioty. Często: bezsenność, bóle głowy, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, wysypka, potliwość. Niezbyt często: nadkażenia opornymi bakteriami i drożdżakami, jadłowstręt, nerwowość, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, zaparcia, senność.

Gdzie można kupić lek?

Lek dostępny jest w większości aptek stacjonarnych oraz internetowych. Należy pamiętać o podaniu kodu recepty. Lek dostępny jest tylko na receptę. Jest dostępny w opakowaniu 5 lub 7 tabletek (500 mg). Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Klabion UNO recepta online

 1. Arkadiusz Kwiatkowski (zweryfikowany)

  Profesjonalne podejście lekarzy i szybkość obsługi to na pewno atuty tej usługi. Polecam wszystkim, którzy chcą uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z wizytą u lekarza.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.