Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Konsultacja internistyczna online

150.00 

(14 opinii klienta)
N

możliwość wyboru konkretnego specjalisty z listy dostępnych lekarzy

N

szybkie terminy, profesjonalne podejście to cechy charakterystyczne internistycznej konsultacji online

N

podsumowanie oraz zalecenia w wersji elektronicznej otrzymywane na e-mail lub w wiadomości prywatnej

N

internistyczna konsultacja online umożliwia uzyskanie e-recepty lub e-zwolnienia

Umów konsultacje

Lekarz internista – konultacje online

Kiedy czujesz się źle, zaczyna łamać Cię w kościach lub niepokoi Cię stan Twojego ogólnego samopoczucia warto byś rozważył wówczas konsultację z internistą, w tym wersję konsultacji online. Bowiem stanowi ona doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wizyt u specjalistów w przychodni, które potrafią pochłonąć wiele naszego wolnego czasu i nerwów.

Konsultacja internistyczna online

Oferowana w naszym Internetowym Centrum Medycznym 30-minutowa, internistyczna konsultacja online cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzieje się tak nie tylko ze względu na łatwą dostępność i dogodne godziny dopasowywane do każdego pacjenta, ale również ze względu na wysoki poziom udzielanych porad przez naszą wyspecjalizowaną kadrę medyczną. To spotkanie ze specjalistą online pozwoli Ci w łatwy i komfortowy dla Ciebie sposób uzyskać niezbędne informacje, diagnozy czy sugestie co do dalszej diagnostyki. Ponadto wszelkie zalecenia oraz ewentualne kody do e-recepty otrzymujesz po skończonej e-poradzie internisty online w formie mailowej lub w wiadomości sms.

Informacje dodatkowe

Czas trwania

30 minut

14 komentarze dla Konsultacja internistyczna online

 1. Adrianna Witos (zweryfikowany)

  Dwie wizyty za mną, a kolejne przede mną. Nigdy w życiu bym teraz nie zmieniła lekarza. Nie dość, że nie muszę stać w kolejkach, żeby umówić się na wizytę, to jeszcze moja konsultacja odbywa się bez wychodzenia z domu. Przystępne ceny, które nie rujnują mojego budżetu. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza.

 2. Diana Tomaszewska (zweryfikowany)

  Skrupulatny wywiad, trafna diagnoza i bardzo dokładne wyjaśnienie dolegliwości oraz całego procesu leczenia. Profesjonalizm i rzetelność w każdym calu. Mogę powiedzieć spokojnie, że lekarz zobaczył coś, co wszystkim innym umykało. A ja mogę w końcu cieszyć się polepszającym się zdrowiem. Polecam serdecznie i dziękuję za wszystko.

 3. Kamila Zakrzewska (zweryfikowany)

  Szybko, sprawnie i miło. Jakaż to wygoda nie musieć stać w kilometrowych kolejkach. Termin umówiłam sobie taki, jak mi odpowiadał, lekarz przeprowadził wywiad, wystawił e-receptę i e-zwolnienie. Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi oraz z profesjonalizmu. Widać, że lekarze tu pracujący znają się na swojej pracy. Polecam serdecznie.

 4. Jan Sacha (zweryfikowany)

  Dzięki e-medycy nie trzeba czekać w kolejkach do lekarzy. Wizyta przebiegła sprawnie, wywiad został przeprowadzony szczegółowo.

 5. Joanna Korczyk (zweryfikowany)

  Duży profesjonalizm. Lekarz w sposób rzeczowy i jasny rozwiał wszystkie moje wątpliwości.

 6. Piotr Wasiela (zweryfikowany)

  Od kilku lat zmagam się z insulinoopornością. Próbuje znaleźć lekarza, który mnie wesprze i właśnie trafiłem na lekarza z prawdziwego powołania.

 7. Jacek Piotrowski (zweryfikowany)

  Pani doktor zaangażowana w leczenie pacjenta. Bardzo pomogła mi przejść przez powikłania po zakażeniu COVID. Doradziła i przepisała leki i badania.

 8. Sylwester Kleczmar (zweryfikowany)

  Super, że nawet w dni świąteczne można dostać się do internisty. To doskonałe rozwiązanie, z którego będę korzystał. Dziękuje za poradę.

 9. Edyta Monek (zweryfikowany)

  Wszystko w jak najlepszym porządku, dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Gorąco polecam.

 10. Jadwiga Nowak (zweryfikowany)

  Chciałabym podkreślić, że fachowość oraz trafność w diagnozowaniu dolegliwości przez lekarzy jest wybitna. Dziękuję za dopasowanie odpowiednich leków i fachową poradę.

 11. Aneta Hamczyk (zweryfikowany)

  Dziękuję za tak idealne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

 12. Alina Dembicka (zweryfikowany)

  Dzięki temu, że platforma jest dostępna siedem dni w tygodni całą dobę nie miałem najmniejszego problemu z umówieniem wizyty dla mojej 90letniej mamy, którą dopadła grypa. Lekarz, który konsultował moją mamę był miły i cierpliwie wysłuchał co miała do powiedzenia, zalecił leki, które przyniosły jej ulgę bardzo szybko. Polecam konsultację internistyczną – bo warto.

  • E-medycy (zweryfikowany)

   Pani Alino,
   Dziękujemy za zaufanie. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc Pani Mamie. Życzymy dużo zdrowia w przyszłości.

 13. Katarzyna Sadawoska (zweryfikowany)

  Dostępność 24/7, lekarze, którzy rzeczywiście są zainteresowani stanem pacjenta, a do tego ceny wbrew pozorom niewygórowane w stosunku do jakości konsultacji – dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.

  • E-medycy (zweryfikowany)

   Pani Katarzyno,
   Dla nas najważniejsze jest dobro pacjenta. Nasi specjaliści starają się jak mogą, by pomóc rozwiązać zdrowotne problemy.

 14. Karol Marczak (zweryfikowany)

  Szybka, sprawna wizyta, z doktorem połączyłem się o umówionej godzinie. Dokładnie opisałem mój problem i dostałem adekwatne leki, teraz jest już wszystko dobrze

  • E-medycy (zweryfikowany)

   Panie Karolu,
   Cieszymy się bardzo, że mogliśmy Panu pomóc. Proszę pamiętać, że jesteśmy zawsze do Pańskiej dyspozycji.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.