Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Konsultacja kardiologiczna online

99.00 

N

konsultacja kardiologiczna online to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wizyt w przychodni

N

prosty i szybki sposób na uzyskanie profesjonalnej porady od wyspecjalizowanej kadry medycznej

N

w przypadku konieczności otrzymujesz e-receptę lub e-zwolnienie

N

kardiologiczna konsultacja online zostaje potwierdzona po jej odbyciu, a ewentualne zalecenia lub wskazanie dalszej diagnostyki otrzymujesz na e-mali lub w wiadomości sms

Umów konsultacje

Lekarz kardiolog – konsultacje online

Choroby układu sercowo-naczyniowego stają się w dzisiejszych czasach coraz bardziej powszechnym problemem. Jest on często związany z naszym tempem życia czy z innymi, codziennymi rutynami związanymi z naszym funkcjonowaniem. Problemy z sercem nie powinny być bagatelizowane. Mogą doprowadzić one do wielu bardzo poważnych powikłań zdrowotnych. Dlatego też, by zapewnić Ci profesjonalną opiekę medyczną, proponujemy Ci e-konsultację z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu kardiologii.

Konsultacja kardiologiczna online

Propozycja ta stanowi doskonałą alternatywę dla długiego oczekiwania zarówno w gabinetach lekarskich, jak i w poradniach specjalistycznych. Konsultacja kardiologiczna online sprawi, że uzyskasz najpotrzebniejsze i najważniejsze informacje w zaciszu swojego domu w terminie najbardziej odpowiadającym Tobie. A wszystko po to, by zagwarantować Ci usługę najwyższej jakości, która zapewni Ci pełną satysfakcję z uzyskanej porady. Podczas e-wizyty masz możliwość otrzymania nie tylko dalszych zaleceń w formie e-mail lub sms, ale również ewentualnych e-recept czy e-zwolnienia.

Informacje dodatkowe

Czas trwania

30 minut

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.