Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Konsultacja lekarska online

59.00 

N

konsultacja lekarska online to niezastąpiona alternatywa dla tradycyjnych porad, która oszczędzi Twój czas

N

e-porada online jest profesjonalnym świadczeniem udzielanym przez wyspecjalizowaną kadrę medyczną

N

lekarska konsultacja online pozwala Ci być tam, gdzie chcesz

N

szybki i nieograniczony dostęp do specjalistów

N

niezbędne zalecenia po przeprowadzonej konsultacji lekarskiej online otrzymujesz w wersji elektronicznej na e-mail lub w wiadomości sms

Umów konsultacje

E-porada online

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy jesteśmy w stanie załatwić przez Internet. Czy to zakupy, czy sprawy urzędowe, a od niedawna – pojawiła się możliwość konsultacji specjalistycznej na zasadach e-porady. Jest to doskonała propozycja stanowiąca świetną alternatywę dla osób nielubiących czekać godzinami w przychodniach na swoją kolej. Tego typu konsultacja lekarska online pozwala na wybór odpowiedniej pory dogodnej dla pacjenta. Zapewnia mu tym samym wysoki komfort. Ponadto nasza wyspecjalizowana kadra stara się jak najlepiej rozwiązać problem każdego z naszych pacjentów, by zapewnić im jak najwyższą satysfakcję z odbytej e-porady.

Konsultacja lekarska online

Decydując się na tego typu usługę lekarz może, po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, zlecić dodatkową diagnostykę, wypisać e-zwolnienie lub wystawić e-receptę. Stanowi ona dużo lepsze, bezpieczniejsze i przede wszystkim wygodniejsze rozwiązanie. Wszystkie niezbędne informacje każdy z naszych użytkowników otrzymuje pisemnie na e-mail lub w wiadomości sms. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas usługi konsultacji lekarskiej online cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wielu pacjentów.

Informacje dodatkowe

Czas trwania

30 minut

Konsultacja z e-receptą

59 zł

Konsultacja z e-zwolnieniem

99 zł

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.