Konsultacja pediatryczna online

150.00 

(6 opinii klienta)
N

szybka i profesjonalna diagnoza Twojej pociechy – konsultacja pediatryczna online

N

termin dobrany do Twoich indywidualnych potrzeb

N

podsumowanie, kody do e-recept oraz zalecenia leczenia lub dalszego postępowania wysyłane drogą elektroniczna na e-mail lub w wiadomości sms

N

pediatryczna konsultacja online daje możliwość uzyskania e-zwolnienia

Umów konsultacje

Lekarz pediatra – konsultacje online

Rodzice mniejszych i większych dzieci wiedzą dobrze, że choroba ich malucha przychodzi niespodziewanie. Wtedy mogą pojawić się takie dolegliwości jak podwyższona temperatura. Twoja pociecha staje się osowiała lub nadmiernie senna, a także staje się nadmiernie płaczliwa, bo męczy ją katar lub uciążliwy kaszel. To jedne z wielu dolegliwości, jakie mogą dopaść Twojego malucha. W takiej sytuacji jako rodzic możesz często zastanawiać się, czy jazda do przychodni i oczekiwanie w długich kolejkach do lekarza pediatry pomiędzy grupą chorych maluchów będzie na pewno dobrym rozwiązaniem.

Konsultacja pediatryczna online

Ale już nie musisz! Nasze Internetowe Centrum Medyczne wychodzi naprzeciw wszystkim rodzicom i oferuje konsultację pediatryczną online. Możesz umówić ją szybko w dogodnym dla Ciebie terminie. Jest to profesjonalna e-porada, która przeprowadzana zostanie przez wybranego przez Ciebie lekarza z listy dostępnych wykwalifikowanych specjalistów. Konsultacja pediatryczna online może trwać około 30 minut. Podczas niej lekarz pediatra zbierze wywiad, który umożliwi mu postawienie odpowiedniej diagnozy tak, by móc dobrać niezbędne leki. Po zakończonej e-wizycie rodzice otrzymują jeśli jest to niezbędne e-zwolnienie. Ponadto dostają także na e-mail lub w wiadomości sms podsumowanie, ewentualne kody do e-recept oraz zalecenia.

Dodatkowe informacje

Czas trwania

30 minut

6 komentarze dla Konsultacja pediatryczna online

 1. Zuza Ostrowska (zweryfikowany)

  Moje bliźniaki całą noc miały wysoką temperaturę. Dzięki e-medycy i możliwości dostępu do wizyty u pediatry on-line dostałam odpowiednie leki i wytyczne co dalej robić. Polecam.

 2. Marzanna Jankowska (zweryfikowany)

  Doskonałe podejście lekarza do mojego syna sprawiło, że od teraz nasze wizyty online będą właśnie umawiane na e-medycy. Dziecko ani przez moment się nie bało, lekarz wystawił stosowną receptę na leki, które na pewno nie zaszkodzą mojemu synowi.

 3. Kinga Jarecka (zweryfikowany)

  Córka dostała gorączki i pilnie potrzebowaliśmy konsultacji pediatrycznej. Dzięki możliwości szybkiego umówienia wizyty on line dziecko dostało potrzebne leki na czas.

 4. Michalina Dromańska (zweryfikowany)

  Lekarz bardzo miły i konkretny, wytłumaczył możliwe przyczyny bólów brzucha u naszego 7latka. Zlecił kolejne badania, by móc ukierunkować leczenie w konkretną stronę i pomóc synowi, przepisał leki, które miały pomóc – i pomogły. Dziękujemy za okazaną empatię i życzliwość, a przede wszystkim za wyrozumiałość dla przerażonych rodziców.

  • E-medycy

   Pani Michalino,
   serdecznie dziękujemy za opinię i zaufanie. Bardzo cieszymy się, że korzysta Pani z naszych usług, ponieważ dzięki temu wiemy, że nasze starania są doceniane.

 5. Kamil Gontarek (zweryfikowany)

  Wszystko szybko i profesjonalnie, a to wszystko, dzięki wykwalifikowanym specjalistom dostępnym 24/7 w tygodniu. Polecam

  • E-medycy

   Panie Kamilu,
   Bardzo doceniamy takie słowa. Dziękujemy.

 6. Emilia Okraska (zweryfikowany)

  Mój synek ostatnio bardzo źle się poczuł, byłam przerażona. Jego pediatra nie miał terminów na najbliższe parę dni. Znalazłam w internecie e medyków i oni mieli możliwość wizyty online już tego samego dnia. Dziękuje za pomoc.

  • E-medycy

   Pani Emilio,
   Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc Pani synkowi w tak ciężkiej chwili. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.