Konsultacja psychiatryczna online

160.00 

(6 opinii klienta)
N

konsultacja psychiatryczna online – łatwy i sprawny dostęp do wybranego specjalisty

N

możliwość uzyskania e-recepty na niezbędne leki lub e -zwolnienia

N

psychiatryczna konsultacja online – termin odpowiedni dla Ciebie, w miejscu najbardziej komfortowym dla Ciebie – w tym, w Twoim zaciszu domowym

N

indywidualne podejście naszej profesjonalnej kadry medycznej do każdego przypadku

Umów konsultacje

Lekarz psychiatra – konsultacje psychiatryczne

Coraz częściej słyszymy, że schorzenia takie jak nerwice, depresja, zaburzenia lękowe czy adaptacyjne, a nawet nadmierny stres i zaburzenia snu zaczynają dotyczyć coraz większej liczby osób. Niestety nie tylko dorosłych, ale również i dzieci. Jako profesjonaliści wiemy jednak dobrze o tym, że wizyta u lekarza psychiatry w ośrodku zdrowia może jeszcze eskalować negatywne emocje i stres związany między innymi z długim oczekiwaniem do lekarza specjalisty. Dlatego też wychodzimy naprzeciw naszym Pacjentom i w Internetowym Centrum Medycznym pojawiła się konsultacja psychiatryczna online. Są one doskonałą alternatywą dla konsultacji tradycyjnych, jednak stanowią dużo bardziej komfortową propozycję dla potencjalnego Pacjenta.

Konsultacja psychiatryczna online

Ponadto jesteś u nas w stanie dużo szybciej uzyskać profesjonalną pomoc online od wykwalifikowanej kadry medycznej. Po ustaleniu konkretnego terminu, odpowiedniego dla Ciebie, nasz specjalista przeprowadzi fachową e-poradę, która może trwać nawet do 60 minut. Po jej zakończeniu każdy z naszych Pacjentów otrzymuje podsumowanie konsultacji na adres e-mail lub w wiadomości prywatnej sms. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania podczas e-porady e-recepty na niezbędne leki oraz e-zwolnienia.

Dodatkowe informacje

Czas trwania

30 minut

Przedłużenie leków przyjmowanych przewlekle

110 zł

Wizyty domowe Łódź i okolice

250 zł za wizytę

6 komentarze dla Konsultacja psychiatryczna online

 1. Ada Malinowska (zweryfikowany)

  Polecam. Świetne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Dawno nie trafiłam na lekarza z powołania.

 2. Adam Talik (zweryfikowany)

  Po utracie pracy cierpię na depresję. Konsultacje psychiatryczne on-line bardzo mi pomogły. Lekarz zawsze wystawia e-receptę na leki, które mi pomagają. Polecam.

 3. krystian Gloch (zweryfikowany)

  Miałem ogromne szczęście, że trafiłem na lekarza z prawdziwego powołania. Dziękuje raz jeszcze.

 4. Tadeusz Zborski (zweryfikowany)

  Nie tylko perfekcyjne podejście do pacjenta, ale także troska o jego stan zdrowia. To w tych czasach jest moim zdaniem najważniejsze. Polecam usługę.

 5. Anita Szałek (zweryfikowany)

  Cięższy okres w moim życiu sprawił, że zaczęłam widzieć świat w czarnych kolorach. Znajomi zasugerowali mi, żebym porozmawiała z jakimś lekarzem, który może pomoże mi zmienić swoje nastawienie. Dla świętego spokoju umówiłam się na wizytę, żeby nie wysłuchiwać ciągłych sugestii, że mam jakiś problem. Z perspektywy czasu dziękuję im za to, ponieważ lekarz, z którym miałam niezmierną przyjemność pracować podczas konsultacji online, pozwolił mi na ułożenie sobie w głowie wielu rzeczy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi, a które rzutowały na komfort mojego życia codziennego. Same konsultacje przebiegały bardzo profesjonalnie.

  • E-medycy

   Panie Anito,
   niezmiernie się cieszymy, że nasz specjalista pomógł w tak trudnym dla Pani okresie. Proszę pamiętać, że nasi lekarze są dostępni 24h/7 więc jeśli poczuje Pani potrzebę rozmowy, jesteśmy do Pani dyspozycji.

 6. Krystian Reguła (zweryfikowany)

  Termin konsultacji o dziwo bardzo szybki, lekarz z profesjonalnym podejściem i zainteresowany problemem pacjenta. Bardzo miłe zaskoczenie. Jeśli będę potrzebował kolejnej konsultacji, na pewno skorzystam tutaj.

  • E-medycy

   Panie Krystianie,
   Codziennie staramy się by jakość usług była jeszcze lepsza. Cieszy nas zatem, że docenia Pan nasze starania. Życzymy samych pozytynwych dni.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.