Lamegom recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Lemegom jest stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych. Lek jest dostępny jedynie na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Substancją czynną tego leku jest agomelatyna, która jest antagonistą receptorów melatonergicznych MT1, Mt2. Lek jest stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u osób dorosłych, a także w celu zmniejszenia i ustąpienia objawów związanych z depresją. Lek ma poprawiać nastrój, niwelować stany depresyjne, a także działać pozytywnie na poczucie własnej wartości.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie zmieniać zaleconego dawkowania leku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do przyjmowania leku Lamegom należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie leku to 25 mg przyjmowane raz na dobę, przed snem. Lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do 50 mg, raz na dobę przed snem. Leku nie należy podawać osobom powyżej 75 roku życia. Szczególną ostrożność należy zachować u pacjentów z chorobami nerek i wątroby.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Lamegom nie należy podawać osobom, z nadwrażliwością na składniki preparatu. Lek nie jest przeznaczony dla osób powyżej 75 roku życia. Lek nie jest zalecany dla osób z chorobami wątroby. Leku nie należy łączyć z lekami zawierającymi fluwoksaminę lub cyprofluksacyjnę. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty.

Działanie niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku tego leku bardzo często występują bóle głowy. Często mogą pojawić się zawroty głowy, senność, problemy ze snem, nudności, biegunka, zaparcia, bóle brzucha, bóle pleców zmęczenie lęk, wymioty, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często: migrena, zamazane widzenie, zespół niespokojnych nóg. Jeśli objawy nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Lek Lamegom jest dostępny jedynie na receptę, można go kupić w większości aptek. Lek jest refundowany.

 

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Lamegom recepta online

 1. Jarosław Maciejewski (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi zdalnej konsultacji lekarskiej. Recepta była dostępna w krótkim czasie, a lekarz przeprowadził ze mną wnikliwą konsultację. To sprawne i efektywne rozwiązanie dla pacjentów.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.