Lekap recepta online

Lekap to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek zawiera substancję czynną syldenafil. Jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Preparat Lekap w formie tabletek doustnych zawiera substancję czynną syldenafil. Jest to lek z grupy inhibitorów fosfodiestrazy typu 5. Lek powoduje rozkurcz naczyń, przez co zwiększony zostaje napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Stosowanie leku musi być połączone ze stymulacją seksualną.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Lekap jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, u których występuje problem z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Zalecana początkowa dawka to 50 mg, jednak lekarz może zdecydować o jej zmianie. Lek należy przyjąć ok. godzinę przed planowanym stosunkiem. Lek działa tylko podczas stymulacji seksualnej. Lek można przyjmować raz na dobę, nie należy przekraczać dziennej dawki leku.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować u pacjentów, z nadwrażliwością na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Leku nie należy przyjmować jeśli nie zostały stwierdzone zaburzenia erekcji. Leku nie można stosować w przypadku obecności anatomicznej zniekształcenia prącia, dolegliwości ze strony serca, choroby wrzodowej i zaburzeń krzepnięcia krwi. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Działania niepożądane

W przypadku przyjmowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Bardzo często mogą występować ból głowy. Często pojawiają się nudności, uderzenie gorąca, niestrawność, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa. Niezbyt często: wymioty, wysypka, jaskrawe widzenie, zawroty głowy, dzwonienie w uszach. Jeśli pojawią się objawy, które mogą świadczyć o reakcji alergicznej (świszczący oddech, problemy w oddychaniu), należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Lek dostępny jest na receptę. Można go kupić w większości aptek. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.