Lesinelle recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Lesinelle to złożony lek antykoncepcyjny, przeznaczony do stosowanie doustnego. W swoim składzie zawiera niewielki ilości dwóch żeńskich hormonów. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Lesinelle odpowiadają substancje aktywne drospirenon i etynyloestradiol. Jest to tak zwana tabletka złożona, z uwagi na dwa żeńskie hormony, które znajdują się w jej składzie. Działanie leku polega na hamowaniu owulacji i zmianach w endometrium. Poprzez to uniemożliwione jest zagnieżdżenie się zarodka, a zmiany w obrębie śluzu uniemożliwiają migrację plemników. Przyjmowanie doustnej antykoncepcji nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Lesinelle jest przeznaczony dla kobiet w okresie rozrodczym, które chcą uniknąć zajścia w ciążę, lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne.

Dawkowanie leku

Podczas przyjmowania środków antykoncepcyjnych bardzo ważne jest przyjmowanie tabletek o stałych porach, a także unikanie pomijania dawek. Jest to ściśle związane ze skutecznością leku. Jedno opakowanie leku zawiera 21 tabletek. Należy je przyjmować zgodnie z pomocnymi oznaczeniami na blistrze. Przyjmowanie leku należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu. Po przyjęciu 21 tabletek należy zrobić 7 dni przerwy. W tym czasie powinno pojawić się krwawienie z odstawienia.

Kolejne opakowanie należy rozpocząć po 7-dniowej przerwie. Jeśli krwawienie jeszcze się nie pojawi lub jeszcze nie ustąpi, należy także rozpocząć przyjmowanie leku. Jeśli minie więcej niż 12 godzin od pominięcia dawki, należy ją jak najszybciej przyjąć. Działanie leku może być jednak nieskuteczne, dlatego zaleca się stosowanie dodatkowego zabezpieczenia.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet, u których występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno-zakrzepowej. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Niektóre schorzenia i leki mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania preparatu.

Działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku Lesinelle  mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli będą się nasilać i nie będą ustępować, należy skonsultować się z lekarzem. Podczas stosowania tego leku często mogą pojawić się: wahania nastroju, bóle głowy, ból brzucha, trądzik, ból piersi, zwiększenia masy ciała. Niezbyt często: kandydoza pochwy, reakcje alergiczne, zwiększony apetyt, depresja, nerwowość, zaburzenia snu.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Lesinelle jest dostępny w opakowaniach po 21 tabletek. Należy pamiętać, żeby mieć kolejną receptę tak, aby w terminie rozpocząć kolejne opakowanie. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Lesinelle recepta online

 1. Magdalena Sikora (zweryfikowany)

  Wspaniała, merytoryczna konsultacja i pomoc Pana Doktora. Dziękuję serdecznie i polecam. Szybko, bez oczekiwania na rejestrację, a przede wszystkim profesjonalnie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.