Lesiplus recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Lesiplus to preparat antykoncepcyjny do stosowania doustnego. Jest to lek złożony, w swoim składzie zawiera dwa hormony żeńskie. Dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiadają zawarte w nim substancje aktywne — drospirenon i etynyloestradiol. Są to dwa hormony żeńskie. Ich działanie polega na zmianach w obrębie endometrium oraz hamowaniu owulacji, przez co nie może dojść do zagnieżdżenia się zarodka. Lek Lesiplus jest przeznaczony dla kobiet, które nie chcą zajść w ciąże, jest także stosowany jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Lesiplus nie należy stosować jeśli u kobiety występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie można go stosować jeśli występuje ryzyko choroby żylno-zakrzepowej, po rozległych zabiegach z długotrwałym unieruchomieniem. A także: w przypadku chorób naczyń mózgowych, jeśli występują migreny z aurą, z ostrą niewydolnością nerek.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać zaleconego dawkowania leku. Blister leku zawiera 24 tabletki z substancjami czynnymi oraz 4 białe, które są tak zwanym placebo. W przypadku leków antykoncepcyjnych bardzo ważne jest przyjmowanie tabletek o stałej porze dnia. Pierwszą tabletkę należy zażyć w pierwszym dniu cyklu. Potem przyjmuje się 24 tabletki z substancjami aktywnymi i 4 białe.

Tabletki przyjmuje się przez 28 dni, a po zakończeniu blistra należy od razu rozpocząć kolejny. W czasie stosowania tabletek z placebo może się pojawić krwawienie z odstawienia. Jeśli będzie nadal trwało lub w ogóle się nie pojawi, nie należy przesuwać daty kolejnego opakowania. Do skutecznego działania potrzebne jest regularne przyjmowanie tabletek.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Lesiplus mogą pojawić się działania niepożądane. Często mogą pojawić się takie jak: bóle głowy, zmiany nastroju, nudności, ból piersi, krwawienia niezwiązane z cyklem miesiączkowym. Niezbyt często: zaburzenia snu, ból brzucha, wymioty, biegunka, wysypka, świąd, bóle pleców, bóle kończyn, stany zapalne pochwy, krwawienie z dróg rodnych.

Gdzie można kupić lek?

Lek Lesiplus jest dostępny jedynie na receptę. Można go kupić w większości aptek. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Lesiplus recepta online

 1. Julia Zalewska (zweryfikowany)

  Wspaniała, merytoryczna konsultacja i pomoc Pana Doktora. Dziękuję serdecznie i polecam. Szybko, bez oczekiwania na rejestrację, a przede wszystkim profesjonalnie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.