Letrox recepta online

Lek Letrox jest stosowany w leczeniu niedoczynności tarczycy o różnym pochodzeniu. Substancją czynną leku jest lewotyroksyna. Tabletki są dostępne tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Letrox – Kluczowe informacje o leku na niedoczynność tarczycy

Na co jest ten lek?

Wskazaniem do przyjmowania leku Letrox jest niedoczynność tarczycy. Może on być stosowany w terapii zastępczej i uzupełniającej. Lek jest również zalecany w leczeniu wola o charakterze łagodnym i zapobieganiu jego nawrotom, terapii zastępczej i supresyjnej nowotworów złośliwych tarczycy.

Skład i działanie leku

Substancją czynną preparatu jest lewotyroksyna. Działa on tak samo jak naturalnie występujący hormon tarczycy, pomagając w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Letrox nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Zawsze poinformuj lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych dostępnych bez recepty.

Letrox a ciąża

W ciąży i okresie karmienia piersią zawsze konsultuj się z lekarzem przed zażyciem leku. Letrox może nie być odpowiedni dla Ciebie w tym czasie.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Dawki leku są dobierane indywidualnie. W razie wątpliwości co do stosowania leku, skonsultuj się z lekarzem. Na ogół dawka początkowa to 25-50 µg na dobę, dawka podtrzymująca to 100-200 µg na dobę.

Pominięcie dawki Letrox

Jeśli zapomnisz przyjąć dawkę leku Letrox, nie bierz podwójnej dawki w celu jej uzupełnienia. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza w przypadku pominięcia dawki.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku Letrox mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli dostrzeżesz niepokojące objawy lub działania niepożądane nie ustąpią, skonsultuj się z lekarzem. Pełna lista objawów niepożądanych jest dostępna w ulotce dołączonej do opakowania.

Cena leku Letrox i dostępność

Lek Letrox jest dostępny w kilku wariantach: 25 µg, 50 µg, 75 µg, 100 µg, 125 µg, 150 µg. Preparat można nabyć tylko na receptę i podlega refundacji.

Czy Letrox jest dostępny bez recepty?

Lek Letrox jest mocnym lekiem przepisywanym na niedoczynność tarczycy. Ze względu na jego specyfikę i potencjalne skutki uboczne jest dostępny wyłącznie na receptę.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.