Levitra recepta online

Lek Levitra jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Substancją czynną leku jest wardenafil. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Levitra odpowiada substancja czynna wardenafil. Jest to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy cGMP. Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu i poprawy erekcji. Działanie składników aktywnych zwiększa napływ krwi do prącia, przez co możliwe jest osiągnięcie erekcji. Lek Levitra jest przeznaczony tylko dla mężczyzn. Do działania leku konieczna jest stymulacja seksualna.

Dawkowanie leku

Należy ściśle przestrzegać dawkowanie leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Zwykle stosowana dawka to 10 mg. W razie konieczności lekarz może zmniejszyć tę dawkę do 5 mg lub zwiększyć do 20 mg. Lek można przyjmować raz na dobę.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty. Ponieważ preparatu nie można stosować równocześnie z niektórymi lekami. Nie należy stosować leku, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować jeśli występuje ciężka niewydolność serca, niewydolność nerek, po przebytym zawale i udarze, w chorobach zwyrodnieniowej siatkówki.

Możliwe działanie uboczne

Podczas stosowania leku Levitra mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli nie będą one ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Podczas stosowania leku mogą pojawiać się takie działania niepożądane jak: zawroty głowy, nagłe zaczerwienienie, przekrwienie błony śluzowej nosa. Niezbyt często: obrzęk naczyniowy, senność, zaburzenia czucia, nieprawidłowe widzenie, ból i dyskomfort oka, biegunka, nudności, rumień, wysypka.

Gdzie można kupić lek?

Lek Levitra jest dostępny w większości aptek. Jest on dostępny tylko na receptę. Lek można kupić w opakowaniach 20 mg 4 lub 8 tabletek. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.