Levomine Mini recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Levomine Mini to preparat antykoncepcyjny, przeznaczony do stosowania doustnego. Preparat zawiera substancje aktywne etynyloestradiol i lewonorgestrel. Preparat jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiadają jego substancje aktywne etynyloestradiol i lewonorgestrel. Ich działanie polega na hamowaniu owulacji, a także zmianach w gęstości śluzu, przez co uniemożliwione jest zagnieżdżenie zarodka i przemieszczanie się plemników. W efekcie tego uniemożliwione jest zajście w ciąże.

Kiedy nie stosować leku?

Istnieją przeciwwskazania do stosowania tego preparatu. Leku Levomine Mini nie można stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy podawać leku osobom z ciężką chorobą wątroby, jeśli istnieje ryzyko wystąpienie choroby żylno-zakrzepowej, jeśli wskutek zabiegu nastąpi długie unieruchomienie.

Leku nie mogą także przyjmować osoby, które mają choroby naczyń mózgowych, z migreną ogniskową. Należy poinformować lekarza w trakcie wywiadu o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty.

Dawkowanie leku

Podczas stosowania leków antykoncepcyjnych, bardzo ważne jest ich regularne przyjmowania. Tabletki należy przyjmować o stałych porach, a pomocne do prawidłowej kolejności są oznaczenia na blistrze. Przyjmowanie leku rozpoczyna się w pierwszym dniu cyklu. Należy przyjmować codziennie jedną tabletkę. Po 21 dniach przyjmowania należy zrobić 7 dni przerwy. W tym czasie powinno pojawić się krwawienie z odstawienia. Nawet jeśli się nie pojawi, lub jeśli jeszcze nie ustąpi po 7 dniach przerwy, należy rozpocząć kolejne opakowanie.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że korzyści ze stosowanie leku na ogół je przewyższają. Podczas przyjmowania tego leku najczęściej pojawiają się takie jak: ból głowy, wzrost masy ciała, nudności, ból brzucha, ból piersi, zmiany nastroju, krwawienie z pochwy, upławy, zakażenie pochwy.

Gdzie można kupić lek?

Lek Levomine Mini jest dostępny w większości aptek. Można dokupić w aptekach stacjonarnych i internetowych. Lek jest dostępny tylko na receptę, nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Levomine Mini recepta online

 1. Joanna Szymańska (zweryfikowany)

  Pięć gwiazdek dla Pana Doktora za konkretną poradę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.